Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümüyle ekranlara geldi. Bölümün sona ermesiyle birlikte dizinin takipçileri internette Siyah Beyaz Aşk 11. bölüm fragmanını araştırıyor.  

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yayınlanan son bölümü sonrası izleyiciler Siyah Beyaz Aşk'ın 11. bölümünün yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bilgiler geldikçe haberimizden takip edebilrisiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit'in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçer.Ferhat'la birlikte adamların peşinden giden Cem'in yaralanması Aslı'yı çileden çıkarır. İkisi de kardeşleri için endişe etmektedir. Namık, Şahin'i durdurduğunu söylediğine göre bunu yapan kim? Namık mı yoksa Namık'ın hamlesini görmezden gelen Şahin mi? Şahin, Ferhat'ı yanına çağırır. Şahin, Ferhat'ın hayatındaki tüm yalanları anlatacaktır.

SİYAH BEYAZ AŞK HAKKINDA BİLGİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür.

İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk yeni fragman ve son bölüm yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.