Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Dursun Özbek: "Önceden bekliyorduk" - Galatasaray Haberleri

    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, UEFA'dan gelen haber sonrası 360'da yayınlanan Telegol programına açıklamalar yaptı.

    İşte Dursun Özbek'in sözleri:

    "UEFA'dan çıkan metin bana da ulaştı ama daha ne olacağı belli değil. Şubat sonu gibi belli olacak. Transfer yapmaya devam edeceğiz. Kesin bir oyum mümkün değil. Ben bile yorumlayamıyorum. Tahminde bulunmak zor. Neticede şubat ayında bizi de çağıracaklar oraya. Bizim yaptığımız savunma, UEFA'nın karar almasını zorlaştırdı. Şubat'ta gideceğiz. Bir daha konuşacağız."

    "BİZ BUNU BEKLİYORDUK"

    "En kötü ne olur tahmin etmek zor ama daha önceden bekliyorduk bunu. Bizi hukuk kuruluna sevkedeceklerini söyledik. Geçmişten gelen açık çok büyük yani o. 3 seneden gelen açık böyle bir durumun ortaya çıkacağı belliydi. Galatasaray önemli bir marka. Belirli periyotta incelenecekti ama geçmişi didik didik ediyorlar. Bu araştırmanın ardından fırtına çıkar mı bilemem. Bizim mali durumumuz ortada."

    "2011/14 SEZONUYLA İLGİLİ..."

    "UEFA'nın yaptığı bu açıklama, 2011/14 sezonlarıyla ilgili. Bizim geçmişten gelen açığımız 160 milyon Euro. Duygun Yarsuvat döneminde bunun bir kısmını kapattık ama devam eden kontratlar var. Her şey öyle bir anda düzelmiyor. Ünal Aysal bu yüzden mi bıraktı bilemiyorum. Bunu söylemek spekülasyon olur.

    Martin Benitez transferi için Fatih Bey yolda. Arjantin'le telefon bağlantısı kurmak zor. Fatih Bey gelsin, anlayacağız ne olduğunu."

    (Sporx)

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ