Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Fenerbahçe Ahmet Bulut: "Gökhan Gönül'ün önceliği Fenerbahçe" - Fenerbahçe Haberleri

    Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına konuşan Ahmet Bulut; Gökhan Gönül için her gün gazetelerde bir şeyler yazıldığını ifade ederken, "Bu haberler normal ancak Gökhan Fenerbahçe'yle oturup konuşmadan, başka bir takımla görüşme yapmayacak! Ben de başka bir takımla görüşmüyorum. Gökhan Gönül'ün önceliği Fenerbahçe'dir. Çıkan haberler yalandır, hiçbir kulüple görüşmedik ve hiçbir yere imza atmadık" dedi.

    GÖRÜŞME NE ZAMAN YAPILACAK?

    Milli futbolcunun Fenerbahçeli idarecilerle transfer görüşmesi hakkında tarih vermeyen Bulut, "Başkan ne zaman uygun görürse o zaman görüşeceğiz" ifadesini kullanırken, yapılacak teklif hakkında ise şu yorumu yaptı;

    "Fenerbahçe Kulübü, bütçesine en uygun teklifi yapacaktır. Basın üzerinden 'oyuncu bu rakamı istiyor, şu rakam olmazsa olmaz' demem doğru değil."

    BEŞİKTAŞ İDDİALARI

    Bulut, Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'la anılması hakkında da yorum yaparken, "Önce Fenerbahçe ile görüşülecek. Diğer bir kulüple şu aşamada görüşmenin anlamı yok. Sezon sonuna kadar Gökhan Gönül başka bir takımla görüşmeyecek. Gökhan bugüne kadar da görüşme yapmadı" diye konuştu.

    AVRUPA'DAN TEKLİFLER VAR

    Ahmet Bulut Gökhan Gönül için kendisini arayanların elbette ki olduğunu ifade ederken, "Gökhan Gönül'e yurt dışından talipler var, bu da normal. Zaten bunların olmaması normal olmaz" ifadelerini kullandı.

    GOMEZ İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

    Ahmet Bulut, Mario Gomez için Beşiktaş ile görüşmelerin devam ettiğini de ifade etti ve "Kalıp kalmayacağını söylemek doğru olmaz" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ