Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

'Günah Benim' adlı şarkıyla iddialı bir çıkış yapan Eypio, 'Çukur' dizisiyle birlikte ses getiren 'Gömün Beni Çukura' şarkısını nasıl yaptığını şöyle anlattı:

“Aslında biraz tesadüf oldu. ‘Çukur’un ilk bölümünü bir arkadaşımın evindeyken izledim. Ercan Kesal’ı görünce ‘Yahu bu adamın dizide ne işi var?’ diye takıldım. Sonuna kadar izledim diziyi. İki-üç gün sonra arkadaşım Saki Çimen’den teklif geldi, ‘Diziye bir şarkı istiyorlar, yapalım mı beraber?’ dedi. ‘Valla süper olur’ dedim. Bana altyapıyı gönderdi. Duşa girdim, altyapıyı açtım, aklıma gelen melodiyi telefona kaydettim. Sonra stüdyoya gittim. Yolda da sözlerini yazdım. Gerçekten güzel oldu.""BİZİM BİR ŞARKIMIZ POPÇULARIN ALBÜMÜNE DENK"

Eypio, “Şarkılarını hep bu kadar kısa sürede mi yazıyorsun?” sorusuna, "Her zaman değil. Bazen iki saat sürdüğü de oluyor. Geçen klibi çekerken bir kız vardı orada, ‘Sen gerçekten bir günde mi yazdın bunu ya?’ dedi. Doktorlara derler ya ‘5 dakika baktın, 500 liramızı aldın’ diye, o da der ki ‘Bilmem kaç yıl artı 5 dakika’. Bizimki de öyle. 15 yıldır sürekli yazıyoruz. Bizim bir track’teki sözler, bir popçunun bütün albümündeki sözler kadar olduğu için, kalem konusunda çok tecrübemiz var. Onun için idmanlıyız, yazma konusunda daha da hakimiz olaya. 15 yıldır sürekli yazdığımız için ‘15 yıl artı 2 saat’ gibi bir durum var” cevabını verdi.


“EYPİO DİYE İSİM Mİ OLUR?”

Ünlü rapçi, “Eypio gerçek adın mı?” sorusu üserine, "Yok canım, Eypio diye isim mi olur? Abdurrahim benim adım. 'Apo' diyorlardı. Hollanda’dayken A-p-o’yu ey-pi-o diye söylüyorlardı. Oradan kalan bir şey. Sonra benim de çok sevdiğim bir hal aldı" ifadelerini kullandı.


"ÇUKUR DİZİSİ BENİM DURUŞUMA ÇOK UYGUN”

İlk kez 'Çukur' için şarkı yapan Eypio, dizi müzikleri yapmaya devam edip etmeyeceği sorulunca, "İlk defa bir diziye şarkı yaptım. Dizi de benim duruşuma, tavrıma falan çok uygun. Mahalle dizisi. Zeytinburnu çocuğu olarak çok hoşuma gitti. Çok uygun oldu, çok da sevdim. Şarkıyı ilk kullandıkları bölümde de bayağı duygulandım diyebilirim. Bir daha yapar mıyım bilmiyorum ama yapabilirim" dedi.

Eypio, “Kendini seksi buluyor musun?” sorusunu, "Yok, bulmuyorum. Seksi değilim herhalde. Bir insan kendini seksi bulur mu? Bu nasıl bir sorudur?” şeklinde cevapladı.

Ailesinden de bahseden Eypio, “Evliyim, iki tane kızım var. Biri 9 aylık, diğeri 6 yaşında” dedi.

"ÜNLÜ OLDUM GALİBA"

Eypio, sokakta tanınmaya başladığını söyledi: Ünlü oldum galiba. Hoşlanıyorum da bundan, güzel bir şey. Bir sıkıntısı yok şu an.


"JAPON MAFYASI GİBİYDİK"

Eypio, Emre Saygı’nın “Delikanlılık zamanlarında 'Çukur' dizisindeki gibi miydin? Köşe başlarında arkadaş grubuyla takılan bir tip miydin?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Çok serseri bir durumum yoktu ama 'çok da temiz bir insandım' diyemem. Mahallede Japon mafyası gibi geziyorduk 7 tane çekik gözlü.”

“Düğünlerde göbek atan bir adam mısın?” sorusuna beklenmedik bir yanıt veren ünlü rapçi, “Biraz duruma bağlı! Çünkü 'hiç oynamayacağım' diye gidip en sonunda kravatı kafaya geçiren tipler var ya, öyle oluyorum yani. Dans ederim. Konya havası falan, severim o tip şeyleri” şeklinde konuştu.

“EŞİMDEN RUSYA’YA GİTMEME İZİN YOK”

Eypio, eşine “Rusya’da klip çekeceğim” diyerek şaka yaptığını, ancak daha yolun başında eşinden vize alamadığını söyledi: Bir dahaki klibi Rusya’da çekeceğiz diyorum. ‘Ne Rusya’sı ya! Senin öyle bir parçan yok ki’ diyor. Öyle bir parça nasıl oluyor ki zaten? ‘Ka lin ka ka lin’ falan mı yapmak lazım orada klip çekmek için? Ama Rusya’ya gidilebilecek bir parça yapacağım. Konsolosluktan izin alacağım, ‘Bununla girebiliyor muyuz abi?’ diye.