Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

    Bugün ve yarın öğlene kadar Ay, Terazi burcunda dolaşıyor. Bu süreçte uyumlu, anlayışlı ve sevgi dolu oluruz. Romantik planlar hayatımızda ön plana çıkar. Neşeli ve esprili bir enerjiyle dolarız. Aynı zamanda her zamankinden daha hassas olabilir ve az güvenilir davranabiliriz. Aşk ve ilişkiler ön planda olur. Kararsızlıklarımız bizi zorlayabilir.

    KOÇ

    Özel yaşamınızda işler yolunda gitse de gitmese de size destek olacak bir partner ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hemen tepki almak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlardan fayda göreceksiniz.

    BOĞA

    İş hayatınızda kendinizi stres altında hissederseniz bazı davranışlarınızla bunu çalıştığınız kişilere göstermelisiniz. Bugün, işlerinizde güzel sonuçlar alınabilir. Kendinizden emin olun.

    İKİZLER

    Başka insanları kendi ailenizden daha fazla düşündüğünüz bir dönem içindesiniz. Yabancılarla yapılacak işleriniz önem kazanacak. Özel hayatınızda güzel gelişmeler sizi memnun edebilir.

    YENGEÇ

    Bugün, ailenize karşı sorumluluklarınız yüksek olacak. Gün içinde şansınız davranışlarınızda gizli olacak, bu yüzden kendinizi birkaç kere kontrol etmeye özen gösterin.

    ASLAN

    İletişime yönelik konularda fazlasıyla ölçülü ve dengeli olabilir, işinizi şansa bırakmayabilirsiniz. Sinirleriniz kolay zıplayabilir. Sizi az tanıyan insanlara karşı toleransınızı yüksek tutun.

    BAŞAK

    Olaylara gerçekçi gözlerle bakacaksınız. Parasal konularda biraz dengeli ama bir o kadar da ekonomik davranmanız mümkün. Çevrenizin işlerinizde sizi desteklediğini göreceksiniz.

    TERAZİ

    Farklı davranışlarınız yanlış anlaşılabilir, bu da sıkılganlığınızı artırabilir. İlişkilerinizdeki dengesizliklere dikkat edin. Aşk hayatınızda ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde güzel gelişmeler olabilir.

    AKREP

    İş ortamlarınızda bir süreden beri fazlasıyla mücadele ediyorsunuz. Artık bu sorunlarla ilgilenmek istemeyeceksiniz. Bugün, hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda etkili olacak.

    YAY

    Özel hayatınızın yoğunluğu arkadaşlarınıza karşı daha az tahammüllü davranmanıza neden olabilir. Yakın çevrenizden sizi de çok mutlu edecek güzel haberler alacaksınız.

    OĞLAK

    Göz önünde olacağınız yerlerde duygularınız sizi zorlayabilir. Yarım kalan işlerinizi halletmeden rahat etmeyeceksiniz. Parasal konularda istediğiniz gelişmeler gerçekleşecek.

    KOVA

    Geleceğe yönelik planlarınızda ve projelerinizde mantıklı, dengeli ve keyifli olabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız sizi yorabilir. Çevrenize her konuda yardım etmek isteyebilirsiniz.

    BALIK

    Ortaklaşa yapacağınız harcamalarınızda elinizden geldiği kadar dengeli ve ölçülü olmalısınız. Sizi manevi olarak destekleyen işlerinizden güzel sonuçlar almanız mümkün.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ