Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

    Bugün sabah saatlerinde kafamıza göre davranma isteğimiz yoğun olabilir. Durum ve koşullardan kolay bir şekilde hoşnut olmayacağız. Tüm gün Ay boşlukta olacağından önemli işlerimizde istediğimiz sonuçları elde etmek kolay olmayabilir. Yarın devreye girecek dolunayın etkilerini, yaşayacağımız duygusal iniş çıkışlarla bugünden hissetmeye başlayabiliriz. Dengeyi korumaya özen gösterelim.

    KOÇ

    Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hem para hem de duygusal ilişkilerinizi idare etmelisiniz. Bugün, önemli işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

    BOĞA

    İş ve çalışma koşullarınız hayatınızın merkezinde olacak. İş ortamlarınızda adaletli ve barışçıl etkiler altındasınız. Sağlığınızı ilgilendiren alanlarda dengeyi sağlamaya çalışacaksınız.

    İKİZLER

    Aşk hayatınızda dengeli ve romantik etkileşimler altındasınız. Size keyif verecek aktiviteler ve ortamlar içinde bulunabilirsiniz. Bugün, kontrollü olmak sizin için önemli olacak.

    YENGEÇ

    Evinizi ilgilendirecek konularda harekete geçerek halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Uzun zamandır çok çalışıyorsunuz. Biraz dinlenmek isteyebilirsiniz.

    ASLAN

    İletişimi yüksek bir biçimde güne başlıyorsunuz. İletişime, satışa ve pazarlamaya dayalı işleriniz varsa ölçülü ve adaletli yapınızla davrandığınız için iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

    BAŞAK

    Maddi konular ve kazanımlarınız bugün kafanızı meşgul edebilir. Her konuda mukayese içindesiniz ama vardığınız sonuçlar, sizi tatmin etmeyebilir. Duygu iniş çıkışlarınızı kontrol edin.

    TERAZİ

    Bugün şartlar sizden yana olabilir. Öncelikleriniz kendi hayatınız üzerinde yoğunlaşacak. Kafanıza göre hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla birlikte hareket edebilirsiniz.

    AKREP

    Bugün sakin ve sessiz bir şekilde hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Kafanıza takılanları önce kendi içinizde halletmelisiniz. Maddi konularda temkinle hareket etmeye özen göstermelisiniz.

    YAY

    Sosyal çevrenizin aktif olacağı bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızın bazı işlerini üstlenebilirsiniz. Dengeli olmalısınız.

    OĞLAK

    Önemli toplantılarınız ve görüşmeleriniz varsa şartları siz belirleyebilirsiniz. Anlaşmacı tavırlarınız beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilir. Her tür alternatifi düşünmeniz gerekiyor.

    KOVA

    Güne düşüncelerinizdeki yoğunluklarla başlayacaksınız. Uzaktaki akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Anlık kararlar bu aralar fazlasıyla devrede olacak.

    BALIK

    Ödemeler dengenizi oturtmaya ve alacak-verecek hesaplarınızı uygun bir şekilde ayarlamaya çalışacaksınız. İşlerinizde doğru yolu zorluyorsunuz ama gözden geçirecekleriniz olabilir.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ