Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün ve yarın Ay, Balık burcunda olacak. Unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Sulu gıdalarla beslenmeye çalışalım. Yapraklı sebzeler ekmek ve toplamak için harika bir gün. Evimizdeki saksı çiçeklerini gözden geçirebilir, çiçeklerimizi sulayabiliriz. Duygusallığımız artabilir. Hayal kurabilir, sevdiğimiz insanlarla empati kurabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardım etmek size mutluluk veriyor. Hayatınız için önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Önemli parasal işlerinizi organize edebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konulardaki harcamalarınızı bu hafta abartmayın. Kendinizi eğitmek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz. Bu uğraşılarınızın karşılığını en çok bire bir ilişkilerinizde göreceksiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş bitiriciliğinizi ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. İş hayatınızda kuracağınız ilişkilerde tutkularınızla hareket edeceksiniz. Toplum önünde kafa dağınıklıklarına karşı dikkat olmalısınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda düşündüklerinizi sevdiğiniz insana aktarmak önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle gezebilirsiniz. Dış ortama dayalı işlerinizde gözünüz açık olsun.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şeyi planlayarak ve parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız. İşlerinizi sırasıyla yapacaksınız. Parasal ödemelerinizde bugün dikkatli olun çünkü kafa dalgınlıkları sizi etkileyebilir

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda partnerinizle ve varsa çocuğunuzla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişimle aşk hayatınız giderek güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz için yapmanız gerekenler sizi mutlu kılabilir. Bugün, parasal konularda onlara yardım edebilir ve günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. İş alanlarınızda duygusal dalgalanmalara açıksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle güçlü irtibat sağlayan veya iyi anlaşan insanlara krediniz sonsuz. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak. Bugün, aşk hayatınızı gözünüzde fazla büyütmeye meyilli olacaksınız

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Para gücünüzün iyi olması size kendinizi daha iyi hissettirecek. Hayatınızda etkili olan kişilerden fayda sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal karmaşalar veya bazı belirsizlikler oluşabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkörsünüz. Onlar da sizin güçlü yapınızı seviyor. Bugün yardımlaşmalar devrede olurken iletişimsel işlerinizde daha kararlı hareket etmeniz gerekebilir

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başka insanlara yardımcı olmak ve güçlü yapınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor. Maddi konularda insanlara yardım etmek sizi mutlu edip rahatlatıyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güzel planlarınızı güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Gelecek planlarınıza karşı tutkularınız önem kazanıyor. Bir de kafa karışıklıklarınızı bir kenara bırakabilirseniz hayat daha net akabilir

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN