Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... (25 Aralık 2016)

    Bugün Venüs’ün, Satürn ve Uranüs’le olumlu açıları, Jüpiter’le olumlu teması ilişkilerimize yoğunlaşmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bizi geliştiren, büyüten, esnekleştiren ve gerçekçi kılan olaylar önem kazanacak. İlişkilerimizi etkili bir biçimde yoluna koyacağımız bir süreç içindeyiz.

    KOÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün, istediğiniz bir işle ilgili kalıcı anlaşmalar yapabilirsiniz. Sizi destekleyen bir ilişkiniz bu dönemde bir adım ileriye gidebilir.

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İnsanlardan alacağınız beklenmedik desteklerle, iş hayatınızda sürpriz gelişmeler içinde olabilirsiniz. Kalıcı adımlar atacaksınız.

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Hem özel hem de iş hayatınızla ilgili çok keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün, çok önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kariyer ve iş alanlarınızda istediğiniz desteği göreceksiniz. Aile hayatınızda da şans, fırsatlar ve mutluluk sizinle birlikte olacak.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızda çok keyifli etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla planlar yapabilirsiniz. Hayat sizi yeni olasılıklarla destekliyor.

    REKLAM

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Çok güzel teklifler karşınıza gelecek. Özellikle aile hayatınızda yapmak istediğiniz her türlü iş için ilişkilerinizi devreye sokacaksınız.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kalbiniz boşsa hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Özel hayatınızda sorumluluğunu bilen tavırlar sergileyeceksiniz.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Parasal sorumluluklarınızı bildiğiniz bir dönem olacak. Sorumlulukların üstesinden gelerek çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Parasal konularda ve yakın çevrenizle ilgili olaylarda şans sizden yana. İletişimsel konularda çevreniz size büyük fırsatlar sunabilir

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Maddi konularda çok güzel gelişmeler var. Ev ve aile alanlarınıza aktaracağınız fonlar güzel teklifler almanızı sağlayacak.

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Daha önceden konuşulmuş işler hayata geçebilir. Bu işlerden sonra alacağınız bir seyahat kararı sizi çok mutlu kılacak.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Geri planda durduğunuz işlerden kazançlarınız yüksek olabilir. Ortaklaşa parasal konularda güzel gelirler elde edebilirsiniz.

    REKLAM

    Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ