Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün Venüs’ün, Satürn ve Uranüs’le olumlu açıları, Jüpiter’le olumlu teması ilişkilerimize yoğunlaşmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bizi geliştiren, büyüten, esnekleştiren ve gerçekçi kılan olaylar önem kazanacak. İlişkilerimizi etkili bir biçimde yoluna koyacağımız bir süreç içindeyiz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, istediğiniz bir işle ilgili kalıcı anlaşmalar yapabilirsiniz. Sizi destekleyen bir ilişkiniz bu dönemde bir adım ileriye gidebilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanlardan alacağınız beklenmedik desteklerle, iş hayatınızda sürpriz gelişmeler içinde olabilirsiniz. Kalıcı adımlar atacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hem özel hem de iş hayatınızla ilgili çok keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün, çok önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer ve iş alanlarınızda istediğiniz desteği göreceksiniz. Aile hayatınızda da şans, fırsatlar ve mutluluk sizinle birlikte olacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızda çok keyifli etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla planlar yapabilirsiniz. Hayat sizi yeni olasılıklarla destekliyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok güzel teklifler karşınıza gelecek. Özellikle aile hayatınızda yapmak istediğiniz her türlü iş için ilişkilerinizi devreye sokacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalbiniz boşsa hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Özel hayatınızda sorumluluğunu bilen tavırlar sergileyeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal sorumluluklarınızı bildiğiniz bir dönem olacak. Sorumlulukların üstesinden gelerek çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularda ve yakın çevrenizle ilgili olaylarda şans sizden yana. İletişimsel konularda çevreniz size büyük fırsatlar sunabilir

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda çok güzel gelişmeler var. Ev ve aile alanlarınıza aktaracağınız fonlar güzel teklifler almanızı sağlayacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Daha önceden konuşulmuş işler hayata geçebilir. Bu işlerden sonra alacağınız bir seyahat kararı sizi çok mutlu kılacak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geri planda durduğunuz işlerden kazançlarınız yüksek olabilir. Ortaklaşa parasal konularda güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN