Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte iletişimimizde pratik, ağır, kararlı ve dikkatli bir üslup ortaya çıkabilir. Hızlı enerjilerin aktif olacağı bu dönemde en azından düşüncelerimizde ve konuşmalarımızda sakin ve rahat olmak bizi olası bir sıkıntıdan kurtarabilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün itibarıyla parayla ilgili işlerde becerileriniz ve görüşmeleriniz artabilir. Kararlı adımlar size kazandıracak. Ticaretle uğraşanlar için yoğun ve aktif olacakları bir dönem geliyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür sizin burcunuza geçecek. Kendinizi rahat ifade edecek, görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Rahatlamış hissedeceksiniz. Konservatif düşünce biçimi size kazandıracak.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Arkanızdan konuşmalar yapılabilir. Geçmişten kalma meseleleri yeniden gözden geçirmelisiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın tam zamanı. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı bir biçimde ifade edeceğinizden iş yapacağınız kişilerle iyi anlaşacaksınız. Somut konulara yönelmelisiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşüncelerinizi daha geniş bir açıdan uygulamanın ve kendinizi daha fazla geliştirmenin vakti geldi. Seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarında görüşmeleriniz artabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilir. Kendi düşüncelerinize göre bir plan uygulayabilirsiniz. Maddi konularda kafanız çok iyi çalışacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Ortaklı işleri olanlar önemli görüşmelerini bu dönemde yapabilirler. Taşınmayla ilgili konuşmalar ön plana çıkabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanız iş hayatınızı ilgilendiren konu ve olaylarla dolu olacak. İş görüşmeleri ve anlaşmalar artacak. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Aşkla ilgili görüşmeleriniz artarken, yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar için projelerini ortaya koyabilecekleri harika bir dönem geliyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda çözüme kavuşturmak istediğiniz konular ön plana çıkacak. Ev değiştirme, kiralama veya satın alma işlemleriniz olabilir. Alışkanlıklarınıza çekidüzen verin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle olan görüşmeleriniz artabilir. Satış, pazarlama, reklam ve bilgisayar alanlarında işi olanlar sağlam ve etkili iletişimleri sayesinde istedikleri başarıyı yakalayabilirler.

HT MAGAZİN / HANDE KAZANOVA