Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Jackie O'ya konuşan İngiliz escort Charlotte Rose, 43 yaşındaki Abad ile 3 Mart'tan kısa bir sonra cinsel ilişkiye gireceğini ve akabinde deneyimini radyo programında paylaşacağını açıkladı.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Abad ile henüz buluşmadığını anlatan Rose, "Onu Facebook'tan programıma davet ettim. Konuşurken onunla yatıp yatmayacağımı sordu. Ben de 'çok memnun olurum' dedim. Hayatta bir kez başa gelebilecek bir fırsat. Çok heyecanlıyım" dedi.

KAZA GEÇİRİNCE, ERTELENDİ

Bu ayın başında 35 yaşındaki Rose ile ilk kez cinsel ilişkiye gireceği medyaya yansıyan Abat, geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirip bacağını kırmıştı. Heyecanını "Bunun için çok bekledim. Yeni yıla harika bir başlangıç olacak. Cinsel organım kusursuz çalışıyor ve şimdi bunu yapmak istiyorum. Gerçekten heyecanlıyım. Sabredemiyorum" diye anlatan Abat, kaza nedeniyle biyonik penisini kullanmayı ertelemek zorunda kalmıştı.

AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞACAKLAR

İngiltere'de cinsel özgürlük kampanyası yürüten ve 2013'te Yılın Seks İşçisi seçilen Rose, Abad ile yapacağı görüşme için şöyle demişti: "Akşam yemeğinde buluşacağız, böylece birbirimiz tanıyabileceğiz. Sonra da iki saat özel zamanımız olacak."

İskoçya’nın Edinburgh kentinde yaşayan Abat, İngiliz Sun gazetesine yaptığı açıklamada, “Bu olayın moralimi bozmasına izin vermiyorum. Bunun için o kadar uzun süre bekledim ki birkaç hafta daha beklemek zorunda olmayı sorun etmiyorum” demişti.