Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BU hafta başı gökyüzünde 2 olumlu gezegenin kavuşumuyla ilişkilerimizde keyif, neşe, bolluk ortaya çıkacak. Önemli ilişkiler devreye girerken, maddi konularda abartılı ve müsrifçe davranışlar ortaya çıkabilir. İlişkilerimizden fayda görebiliriz. Kendimizi mutlu, iyimser, şanslı ve yaratıcı hissedebiliriz. Bugün, ilişkilerimizde var olan sahiplenme, kıskançlık ve yönlendirme gibi duygularımız devreye girebilir. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Ortak parasal işlerinizde güzel haberler alabilirsiniz. Bu dönemde göreceğiniz rüyalar hayatınızda etkili olabilir. İş hayatınızda alacağınız haberler moralinizi bozabilir. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün, sevdiğiniz insanla mutluluğunuzu artıracak aktiviteler içine girebilirsiniz. Başkalarının parasal sorumluluklarına fazla takılmamaya özen göstermelisiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Alacağınız önemli bir iş teklifi sizi mutlu edecek. Yemeye içmeye meiliniz çok yüksek olacak. Bir yandan da sağlığınızla ilgili çok güzel haberler devreye girecek. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Aşk hayatınızda oldukça keyifli temaslar altındasınız. Bir bebek haberi alabilirsiniz. İlişkilerinizdeki keyif, sıkıntı yaşadığınız alanları kolay aşmanızı sağlayacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Aile hayatınızda bereket, bolluk ve güzel ilişkiler devreye giriyor. Bir anlamda zorlandığınız konuları irdeleyerek güzel ilişki çözümlerine kavuşabilirsiniz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bu hafta başı karşınıza çıkacak olan iletişim fırsatları, yüzünüzü güldürecek. Yakın çevrenizdeki insanların hayatlarında da güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Parasal konularda güzel teklifler devreye girecek. İlişkiler size doğru bir şekilde para kazandıracak. Güne başlarken yaşadığınız isteksizlikler geride kalacak. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Sosyalleşmek, bu hafta başı sizi çok mutlu edecek. Özel ilişkilerinizin, parasal durumunuza olumlu yansıması söz konusu. Sıkıntılarınızı üzerinizden atacaksınız. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

İşlerinizde güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İnsanlara yardım etmek manevi anlamda size çok iyi gelecek. Ruhunuzla olan bağlantınızı kuvvetlendiriyorsunuz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Sosyal çevrenizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan çok güzel şanslar yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda şans rüzgârı sizin yönünüzden esecek. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün iş ve kariyer alanlarınızda şansı, keyfi ve mutluluğu deneyimleyebilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle olan bağlantılarınız giderek kuvvetleniyor.  

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Uzaklardan gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Seyahat, medya ve yurtdışı bağlantılı işler ile eğitim konularında şansınız çok yüksek olacak.

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN