Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN gökyüzünde devreye giren Merkür- Uranüs karşıtlığıyla çabuk tepki vermeye açık olacağız. Gün boyunca sıkılganlıklarımız çok yüksek olabilir. Kendimizi ifade ederken özellikle de savunurken cümlelerimizi iyi seçmeye ve hareketlerimizi kontrol etmeye özen göstermeliyiz. Bugün, bir yandan da ilgimiz her zamankinden farklı alanlara kayabilir. Değişik konuları ve olayları hayatımıza dahil edebiliriz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda ters ve agresif etkiler altında olacaksınız. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Birlikte çalıştığınız insanlara karşı sabrınız yüksek olmayacak. Kolay sinirlenebilir ve çevrenizdekilerle geçinmekte zorlanabilirsiniz.  

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Toplum içinde gerilimler yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızdaki yoğunluk, aşk hayatınızda sabırsız tutumlara yol açabilir. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda sinirli ve başınıza buyruk davranabilirsiniz. Bugün, konuşmalarınızda kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişiminizde agresif tavırlara dikkat edin. Yapacağınız işlerden kolay tatmin olmayacaksınız. Sabırsız tavırlar sergileyeceksiniz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşlerinizi istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Sinirli ve aceleci olabilirsiniz. İstekleriniz konusunda ısrarcı olmayın. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğiniz insanın dengesiz halleri karşısında kolay tepki vermeye müsait olacaksınız. Fikir anlaşmazlıkları oluşabilir. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlıkla veya işle ilgili en ufak bir olumsuzluğu duymaya tahammül edemiyorsunuz. Yapacağınız bir konuşma işinizi etkileyebilir. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı işlerinizde duygusal kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı, en çok özel yaşantınızı etkileyecek. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kolay ikna olmayacak ve işlerinizi sinirli yapınızla idare edeceksiniz. Tek başınıza hareket etmekten ve kararlar almaktan kaçınmalısınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, uzun vadeli düşüncelerinizi etkiliyor. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda sabırsızlık öne çıkabilir. Önemli bir konuşmanın istediğiniz gibi şekillenmemesi sabırsızlığınızı tetikleyebilir.

 

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN