Klavye delikanlıları geliyor

03.10.2017 - 05:45 | Güncelleme:

Show TV’nin bu akşam izleyiciyle buluşacak gülme garantili dizisi ‘Klavye Delikanlıları’nın yıldızlarından üçü; Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım ve Ali Barkın, yeni dizilerini HT Magazin'den Arif Hür'e anlattı

 • 1 Klavye delikanlıları geliyor!
  1 | 17

  Oyuncu kadrosunda, Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Ali Barkın, Selen Seyven ve Seray Sever gibi isimlerin yer aldığı ‘Klavye Delikanlıları’ adlı dizi, bu akşam ilk bölümüyle SHOW TV ekranında olacak. Özellikle internet gençliğinin hikâyesine vurgu yapacak olan dizide milyonları, aksiyon dozu yüksek bir serüven bekliyor...

 • 2 Klavye delikanlıları geliyor!
  2 | 17

  URAZ KAYGILAROĞLU: MACERA DOZU YÜKSEK BİR DİZİ

  - Bu dizide yer almanızda temel etken ne oldu?

  Canlandırdığım Kuzen Volki karakterinin hikâyesini çok çekici buldum. Dijital dolandırıcılık yapan bu karakter, benim istediğim yöne eğip bükebileceğim, sınırlarını benim belirleyebileceğim bir karakter. O yüzden hiç düşünmeden kabul ettim.

 • 3 Klavye delikanlıları geliyor!
  3 | 17

  - Karakteriniz oldukça merak uyandırıcı. Biraz daha açar mısınız?

  Kuzen Volki, dijital dolandırıcılık yapmak için çocukluk arkadaşları Bayram, Kerem ve Seyran’ı yanına alarak bir takım kuruyor. Benim karakterim bugüne kadar hep yolunu bulmuş, acı çekmemiş, kızlarla birlikte olmuş ama aynı şeyleri diğer arkadaşlar için söyleyemiyoruz. Kuzen Volki, arkadaşlarıyla çok ilginç maceralara atılacak.

 • 4 Klavye delikanlıları geliyor!
  4 | 17

  ‘EKRANDA BENZER BİR HİKÂYE YOK’

  - Peki neye ışık tutacaksınız?

  Mahalleli 2 genç, benim yardımımla dolandırıcılık dünyasına ışık tutacak. Kerem ve Bayram, mahalledeki Hiko Dayı’nın “Zenginden alıp fakire vereceksiniz” sözünü benimsemiş durumda. Kuzen Volki’nin öyle bir motivasyonu yok, çok bencil biri. Milyonlar, ‘Klavye Delikanlıları’ sayesinde internet gençliğine dair pek çok öğeden haberdar olacak.

 • 5 Klavye delikanlıları geliyor!
  5 | 17

  - Seyirciler sırf bu sebeplerden ötürü mü sizi tercih etmeli?

  Tabii ki hayır. Macera dozu yüksek ve hareketli bir dizi olduğumuz için tercih etmeliler. Uzun süren bakışmaların olmadığı, sıkılmadan izlenebilecek bir proje oldu. Ekranda benzer bir hikâye yok. Seyirciler bu diziyi eğlenmek için izlemeliler. Herhangi bir mesaj, bir öğreti yok. Stres atmak için birebir. Dolandırıcılık yöntemlerini öğrenip bunlara karşı önlem almak için bile izlenebilir.

 • 6 Klavye delikanlıları geliyor!
  6 | 17

  ‘Diyalog olmazsa olmaz!’ 

  - Günümüzde mahallelerde zıpkın gibi delikanlılar kaldı mı?

  Mahalle kalmadı ki mahallenin delikanlısı kalsın. Artık site delikanlıları var! Mahalleler çok sıcak oluyor, ötekisi çok yapay. Apartmanlarda kimse kimseyi tanımıyor. Diziyi, mahalle kültürünün hâkim olduğu Üsküdar’da çekmek bizim için gerçekten bir avantaj.

 • 7 Klavye delikanlıları geliyor!
  7 | 17

  - Mahalle kültüründen uzak kalan klavye delikanlılarına neler söylersiniz?

  Artık herkes kendisine “Ben ne yapıyorum?” sorusunu sorup yüz yüze diyalog kurmayı artırmalı. Ben bu yaşıma kadar hiç klavye delikanlısı olmadım, korkarım öyle şeylerden. Ama maşallah pek çok insan evinde pijamasıyla otururken ünlülere veya yakın arkadaşlarına rahatça laf atabiliyor. Günümüzde ünlüye ulaşmak da artık çok kolay. Dediğim gibi, diyalog olmazsa olmaz!

 • 8 Klavye delikanlıları geliyor!
  8 | 17

  ALİ BARKIN: HİKÂYE BENİ CİĞERLERİME KADAR KAVRADI

  - ‘Klavye Delikanlıları’nda seyirciler ne bulacak?

  ‘Klavye Delikanlıları’, sanal dünyada yaşanmaya çok alışılmış olan gerçeklikleri ortaya koyacak. Sanal dünyada vakit geçiren insanların gerçek dünyayla imtihanları olarak algılanabilir. Aynı zamanda mahalle hayatının ve parasızlığın insanları nerelere sürükleyebileceğini görüyoruz.

 • 9 Klavye delikanlıları geliyor!
  9 | 17

  - Sizi cezbeden neydi?

  Hikâyenin monoton olmaması. Küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olan, bütün vaktini bilgisayarda geçiren yakın arkadaşların hikâyesi beni ciğerlerime kadar kavradı.

 • 10 Klavye delikanlıları geliyor!
  10 | 17

  ‘EMOJİLERE BOĞULDUK’

  - Canlandırdığınız Bayram nasıl biri?

  Ezik bir karakter. Üçkâğıt yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. O yüzden komik durumlara düşecek. Eline kız eli değmemiş, bilgisayar başında vaktini geçiren bir adamken bir anda kendini olayların içinde bulacak. Seyran’a âşık olacak ama tercih edilecek bir erkek olmadığı için heyecan dolu bir süreç yaşanacak.

 • 11 Klavye delikanlıları geliyor!
  11 | 17

  - Bir yandan da sanal dünyada vakit tüketen insanların yaşamlarına ayna tutacaksınız.

  Dışarıda yapamadığı atarı monitör başında yapanlara bir noktada ışık tutacağız. Günümüzde hepimiz emojilere boğulduk. Allah’tan ben bu yaşıma kadar hiç klavye delikanlılığı yapmadım. Her zaman için gerçeklik kazanır diye düşünenlerdenim.

 • 12 Klavye delikanlıları geliyor!
  12 | 17

  ‘2017 MODEL MAHALLE DELİKANLILARIYIZ’

  - Ekipte uyum nasıl? 

  Okuma provalarından ekip olarak çok keyif aldık. Herkesin enerjisi çok açık. Her karakter kendi hayran kitlesini yaratacak gibi duruyor. Biz çekerken çok gülüyoruz, seyirciyi de güldüreceğiz. Biz 2017 model mahalle delikanlılarıyız. Sanal mahallenin online delikanlıları diyelim hatta!

 • 13 Klavye delikanlıları geliyor!
  13 | 17

  KAAN YILDIRIM: İNSANLAR DRAMDAN SIKILDI ARTIK GÜLMEYE İHTİYAÇ VAR

  - Dizide canlandırdığınız Kerem nasıl biri?

  Mahallenin kaybedenleri arasında yer alan, çekingen, korkak ama aynı zamanda atar yapmaktan da vazgeçmeyen bir adam. Türkçe’sini bildiği 20 kelimeyle yetinecek kadar mütevazı. Gündüz sütçü- peynirci, akşamsa korsan taksicilik yapıyor. En büyük hayali taksi plakaları sahibi olup oturduğu yerden para saymak. Ama işin rengi mahalleye Kuzen Volki’nin gelmesiyle değişiyor.Kerem, alıştığı rutinlerin dışına çıkmaya başlıyor.

 • 14 Klavye delikanlıları geliyor!
  14 | 17

  - Ne gibi değişiklikler söz konusu?

  Kuzen Volki Amerika’da öğrendiği dolandırıcılık yöntemlerini öğretmek için bizi bir çetenin içine sokuyor. Kredi borcu olan Kerem ve Bayram çekine çekine kendilerini macera dolu, çetrefilli ve bir o kadar da komik işlerin  içinde buluyorlar.

   

 • 15 Klavye delikanlıları geliyor!
  15 | 17

  - Sizi bu projenin en çok hangi özelliği etkiledi?

  Senaryonun dilini çok sevdim. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi mahalle dilini çok iyi biliyorlar. Dizinin dili çok doğal, gündelik ve komik... Her kesime hitap edecek bir dili var. Ayrıca temposu çok yüksek. Her karaktere okurken ayrı ayrı güldüm ve hepsini sevdim. Kendi dışınızdaki karakterleri bu kadar sevmek ve sahiplenmek ayrı bir şans.

 • 16 Klavye delikanlıları geliyor!
  16 | 17

  - Sokaktaki insanlara yansıması nasıl olacaktır?

  Onu zaman gösterecek ancak ben bu projenin bir şekilde sevileceğini düşünüyorum. İnsanlar dramdan sıkıldı, artık gülmeye ihtiyaç var. Tabii televizyon seyircisini tatmin etmek zor. Umarım severler.

 • 17 Klavye delikanlıları geliyor!
  17 | 17

  ‘TELEFON EKRANLARINA BİRAZ FAZLA BAĞLANDIK’

  - Mahalle kültürüne ne kadar hâkimsiniz?

  Ben de bir mahallede büyüdüm. Okul çıkışlarında eve geldiğimde çantamı bir köşeye fırlatır, top oynamaya çıkardım. O günleri özlüyor insan. Zaman geçtikçe insanların yaşam biçimleri değişti. Teknoloji hayatımıza girdi ve herkes kendi kabuğuna çekildi. Telefon ekranlarına biraz fazla bağlandık sanırım.


Değerli Haberturk.com okurları.

Haberturk.com ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.com yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca Haberturk.com yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!
2000
 • Misafir 15 Ekim 2017 Pazar 23:19
  Lütfen devamı olan bir dizi olsun çok eğlenceli gülmeye ihtiyacımız var.
 • Misafir 03 Ekim 2017 Salı 08:28
  baslamasiyla bitmesi bir olur
Kalan karakter : 2000
adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.