Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Sude'nin Necmi ve Nerimanı konuşurken duyması, "Kiralık Aşk" konusunu açığa çıkarır. Duyduğunu apaçık belirtmeyen Sude, iş için gittikleri otelde bu durumu ayaküstü Necmi'ye söyler. Necmi, çok tedirgin olmuştur ve Ömer'in bunu duymasını istemez. Neriman ise bu durumun ortaya çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Sude, dinlenme tesisinde İz'e "Kiralık Aşk" konusunda ufak bir ipucu verir fakat detayını açıklamaz. Ömer ise sırrın peşine çoktan düşmüştür. Tüm bunlar Kiralık Aşk 31.bölümünde...KİRALIK AŞK'IN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE
Yapımcılığını Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel'in, yönetmenliğini Barış Yöş'ün, senaryosunu ise Meriç Acemi'nin üstlendiği Kiralık Aşk'ta bu hafta; En ihtiyaç duydukları anda yolları kesişen Ömer ve Defne, tam da başlarına düşen bu aşk yıldızının altında geçmişe gidiyor. Onları bugüne taşıyan kendi hikayelerinde, izleyenleri büyük sürprizler bekliyor.

‘HAFTAYA BOMBA GİBİ DÖNÜYORUM’
Star’da her Cuma ekrana gelen, başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı dizinin dün akşamki bölümünde, rahatsızlığı sebebiyle dizide oynayamayan Barış Arduç ile (Ömer) digital ortamda  bağlantı yapıldı. 
 
Yakışıklı oyuncu hayranlarına iyi olduğunun  ve haftaya  dizide olacağının müjdesini verdi. 
 
Aynı anda Star TV ve Kiralık Aşk’ın resmi sosyal medya hesaplarından da yayınlanan video büyük  ilgi gördü, sadece Cuma gününe özel paylaşılan #seninleyizBarışArduç isimli etikete 150 bin tweet atıldı.

BAKMADAN GEÇME