Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ekim ayı boyunca her Salı akşamı, 'Yerli Film Kuşağı' ile birbirinden muhteşem filmler, TV'de ilk kez Show TV ekranlarında sinema tutkunlarıyla buluşuyor.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği; oyuncu kadrosunda Tolga Çevik, Erkan Can, Ersin Korkut, Ezgi Mola ve Mustafa Uzunyılmaz gibi isimlerin yer aldığı 2014 yapımı film "Patron Mutlu Son İstiyor", bu akşam TV'de ilk kez Show TV'de!Yapımcı İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan'ı, romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya'ya gönderir. Burada bir butik otele yerleşen Sinan, zor durumdadır. Çünkü, ne yazacağı konusunda hiçbir fikri
yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir. Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır.

Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey'in kızı Eylül ile tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üstüne kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır. Eylül, ünlü bir oyuncu olan
Faruk ile nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir. Çünkü Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk'un sevgilisini çalmıştır ve bu yüzden de Faruk, Sinan'ı düşman ilan etmiştir.

'Patron Mutlu Son İstiyor', bu akşam saat 20.00'de TV'de ilk kez Show TV'de!