Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Burak Demir, Pascal Nouma ve Suzan Aksoy gibi isimlerin bulunduğu Şevkat Yerimdar dizisi 30. bölüm ile geçen hafta izleyicisi ile buluşmuştu. 30. bölümün hemen ardından 31. bölüm fragmanıda yayınlandı. İşte Şevkat Yerimdar 31. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

ŞEVKAT YERİMDAR 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Esin ve Şevkat’in küslükleri devam etmektedir. Esin Şevkat’ten bir özür bekler ama Şevkat buna yanaşmaz. Bütün mahalleli onları barıştırmak için seferber olur. Bozkır İsmail’e bir iyi davranmakta, bir kötü davranmaktadır. Bu durum İsmail’in kafasını karıştırır. Nasıl davranacağını bilemez. 

 

Yaşlı bir kadın Cuma’yı torunu sanmaktadır. Cuma bu durumdan sıkılır ve Üzeyir’in torunu olduğunu söyleyerek kadını başından atar. Fakat kadın tüm mirasını Üzeyir’e bırakmaya kalkınca işler karışır.

ŞEVKAT YERİMDAR 30. SON BÖLÜM ÖZETİ

İsmail ve Erkan’ın aynı kişi olduğu ortaya çıkınca kıyamet kopar. Bozkır bu yalanın hesabını herkesten sorar ve gönül koyar. Daha fazla bu mahallede kalamayacaklarını söyler. Tüm mahalle seferber olarak kendilerini affettirmeye uğraşırlar.

Şevkat, uyarmasına rağmen İsmail’in yalanına ortak olduğu için Esin’in üstüne gider ve küserler. Fakat her şeye rağmen Bozkır ve Gülperi’nin gitmesini engellemek için birlikte hareket etmeleri gerekmektedir.

Cuma tablolarını yapmaya devam eder. Fakat işler tersine döner.