Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Balkonda dayak, banyoda bıçak!
0:00 / 0:00
DHA

Adana'da İmad El-Mansur Muhammet Suphi (39), dini nikâhla birlikte yaşadığı Kevser El-İsa Hasan'ı (20) kıskançlık nedeniyle balkonda dövüp, banyoda belinden ve sırtından bıçakladı.

KISKANÇLIK NEDENİYLE SÜREKLİ TARTIŞMA

Suriyeli genç kadının dehşeti yaşadığı olay, dün merkez Yüreğir ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi'nde 3 katlı binanın 3'üncü katındaki dairede meydana geldi. Bir süre önce dini nikâhla birlikte yaşamaya başlayan Suriye uyruklu Kevser El-İsa Hasan ile İmad El-Mansur Muhammet Suphi'nin, kıskançlık nedeniyle sürekli tartıştığı iddia edildi.

BALKONA DAHİ ÇIKARMIYORMUŞ

Genç kadının balkona dahi çıkmasını istemediği öne sürülen Suphi, gece saatlerinde Kevser El-İsa Hasan ile yine kıskançlık nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışma, kavgaya dönüşünce Kevser El-İsa Hasan, balkona çıktı. Bunu gören Suphi, kadını balkonda dövmeye başladı. Kevser El-İsa Hasan'ın yardım çığlıklarını duyan komşuları, polise bildirdi. Bu sırada Suphi, genç kadını banyoya götürerek, defalarca bıçakladı.

GENÇ KADIN TEDAVİYE ALINDI

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, İmad El-Mansur Muhammet Suphi'yi gözaltına aldı. Belinden ve sırtından yaralanan Kevser El-İsa Hasan ise sağlık görevlilerince ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

'KADINI İÇERİ GÖTÜRÜP, BANYODA BIÇAKLAMIŞ'

Kevser El-İsa Hasan'ın balkonda darbedildiğini gören kişi, "Kadının çığlıklarını duyduk. Sürekli tartışıyorlardı. Daha sonra kadını içeri götürüp, banyoda bıçaklamış" dedi.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.