Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Son dakika haberi! İmamoğlu'ndan eldivenli Hollywood yıldızına kolonya ikramı

    İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Emmy ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu, yönetmen ve yapımcı John Malkovich ile 4 sanatçı arkadaşını, Emirgan’daki Beyaz Köşk'te ağırladı. Ziyaret, misafirlere Türk usulü kolonya ikram edilmesiyle başladı.

    Malkovich'in, dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınına önlem amacıyla, eldiven takması dikkat çekti. İstanbul'a bir dizi sanatsal etkinlik ve film çekimi için geldiklerini belirten Malkovich, 2 yıl önce de guletle Türkiye kıyılarını gezdiklerini kaydetti.

    REKLAM

    ATATÜRK KİTAPLARI GÖNDERMEK İÇİN ADRESİNİ ALDI

    İmamoğlu'na İstanbul'da gerçekleştirdikleri etkinliklerle ilgili bilgi veren Malkovich, bu süreçte kendisine Atatürklü kol düğmesi hediye edildiğini söyledi. İmamoğlu da adresini aldığı Malkovich'e, Atatürk katalogları ve kitapları gönderme sözü verdi.

    Malkovich, "İstanbullu musunuz?" sorusunu yönelttiği Başkan İmamoğlu, ünlü oyuncuya hayat hikayesini kısaca anlattı. Bunun üzerine Malkovich de kendi hayatının kısa özetini İmamoğlu ile paylaştı. Malkovich, İmamoğlu'na imzalı bir DVD çalışmasını sundu. Keyifli sohbet, fotoğraf çekimi ile son buldu.

    REKLAM
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ