Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada... Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabine toplantısı, saat 15.35'te başladı. Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak mı?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BİTECEK?

Kabine toplantısının saat kaçta biteceği henüz bilinmiyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapar yapmaz haberimizde olacak.

YENİ YASAKLAR GELİYOR MU?

Yılın ilk kabine toplantısında, Kovid-19'la mücadelede alınan tedbirlerin sonuçları, yerli aşı çalışmaları ve aşı takvimi başta olmak üzere ülke gündemindeki çeşitli konuların ele alınacağı tahmin ediliyor.

AA'nın haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sunum yapması planlanan toplantıda, vaka sayılarındaki seyir ile yeni tedbirlerin alınıp alınmayacağı, mevcut tedbirlerin ne zamana kadar uygulanmaya devam edileceği gibi konuların da gündeme gelmesi bekleniyor.

İthal aşıya ilişkin inceleme süreci, aşılama yöntemi ile uygulamanın nasıl yürütüleceği ve aşı takibi gibi konuların toplantının önemli gündem maddeleri arasında yer alacağı öngörülüyor. Toplantıda, yerli aşı çalışmalarının da masaya yatırılarak, gelinen aşamanın değerlendirileceği tahmin ediliyor.

Görüşülecek konular arasında ayrıca güvenlik ve dış politikaya ilişkin son gelişmelerin bulunması bekleniyor.