Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Trabzonspor Gökhan Saral vali ve emniyet müdürünü eleştirdi - Trabzonspor Haberleri

    Yönetici Gökhan Saral, twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Trabzon ve Trabzonspor'un hak etmediği çirkin hadise nedeniyle üzüntülü olduğunu ifade ederken şu ifadeleri kullandı:

    "Fenerbahçe otobüsüne kurşun sıktıran el ile sahada hakem dövdüren kafanın aynı merkezden yönetildiği çok yüksek ihtimal. Otobüs saldırısını aydınlatamayan, soyunma odasında mahsur kalan hakemleri kurtarmada acizlik yaşayan bir emniyet teşkilatımız var. Dün gece de tribünden, 'geliyorum' diye bağıran olaylara polisin nasıl seyirci kaldığını tüm kamuoyu gibi bizler de şaşkınlıkla izledik. Görünen o ki, bu şehrin valisi ve emniyet müdürünün konu Fenerbahçe olunca basiretleri bağlanıyor."

    Açıklamasını, "Yetkililerin sorumsuzluğu bir yana, bir de taraftar görünümlü Trabzon düşmanları var. Şehrimize ve kulübümüze çok ağır bedel ödetiyorlar" diye sürdüren Gökhan Saral, sözlerini şöyle sürdürdü:

    "Bu ihanet Trabzonspor'un geçmişini ve geleceğini hançerlemektir. Taraftarlık bu değildir. Bunları taraftar kabul etmiyoruz. Keşke bugün yönetim olarak kötü futbol nedeniyle eleştiriliyor olsaydık da Trabzonspor futbol dışı olaylarla anılmasaydı. Çok üzgünüm. Trabzonspor'u hak ettiği yere taşıma mücadelemiz, sayın başkanımızın çizdiği vizyon doğrultusunda azim ve kararlılıkla devam edecek."

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ