Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Zeren yaptığı açıklamada, Kızılcahamam'da faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Giresunspor ile hazırlık maçı yaptıklarını bildiren Zeren, bu maçta özellikle genç oyuncuların tamamını denediklerini ifade etti.

Genç oyuncuların performansının üst düzeyde olduğunu vurgulayan Zeren, şöyle konuştu:

"İlk kamp dönemini perşembe günü tamamlayacağız. Pazar günü tekrar aynı yerde toplanacağız. İkinci kamp dönemini tamamen hazırlık maçlarıyla geçireceğiz. Genç oyuncularımızın performansını iyice ölçtük. Teknik direktörümüz bu oyunculardan hangilerinin takımda kalacağına karar verecek. Bu yıl transfer yasağı cezamız nedeniyle oyuncu alamadık. Bu sene işimiz oldukça zor ama altyapıdan gelenler ve diğer oyuncularımızın birlik ve beraberliği ile bu zorluğu geçeceğimize inanıyorum."

Zeren, kadro dışı bırakılan Canberk Aydın'ın hem yönetim kurulundan hem de Samsunsporlu taraftarlardan özür dilediğine işaret ederek, "Canberk, üzüntülerini belirten bir açıklamada bulundu. Bu da ona yakıştı, diye düşünüyorum. Ufak tefek hataları tabii ki oldu, bunu başkanımız ve yönetim kurulu değerlendirecektir. Canberk'in ikinci kamp döneminde bizlerle beraber olacağına inanıyorum. Oyuncumuz, son birkaç yılı sakatlıklarla geçirdi, bu sezon hem onun hem de bizim için çok önemli. Bu sezon takıma önemli katkılarda bulunacaktır." değerlendirmesinde bulundu.