Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... MAÇLARIN CANLI ANLATIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MANCHESTER UNITED: 1 - ROSTOV: 0 - (70' Mata)
(İlk maç 1-1 bitmişti)

STAT: Old Trafford
SAAT: 23.05
HAKEM: Gediminas Mazeika

MANCHESTER UNITED: Romero, Valencia, Smalling, Bailly, Rojo, Blind, Herrera, Mata, Pogba, Mkhitaryan, Ibrahimovic
YEDEKLER: De Gea, Jones, Carrick, Lingard, Young, Fellaini, Rashford
TEKNİK DİREKTÖR: Jose Mourinho

ROSTOV: Medvedev, Bayramyan, Mevlja, Navas, Kudryashov, Terentyev, Noboa, Prepelita, Erokhin, Poloz, Azmoun
YEDEKLER: Goshev, Kireev, Bukharov, Devic
TEKNİK DİREKTÖR: Ivan Daniliants

ROMA: 2 - LYON: 1 - (17' Strootman, 60' Tousart kk / 16' Diakhaby)
(İlk maçı Lyon 4-2 kazanmıştı)

STAT: Olimpico
SAAT: 23.05
HAKEM: Viktor Kassai

ROMA: Becker, Rüdiger, Manolas, Fazio, Peres, De Rossi, Strootman, Rui, Nainggolan, Salah, Dzeko
YEDEKLER: Szczesny, Juan, Paredes, Perotti, Totti, Emerson, El Shaarawy
TEKNİK DİREKTÖR: Luciano Spalletti

LYON: Lopes, Jallet, Mammana, Diakhaby, Morel, Gonalons, Tousart, Cornet, Tolisso, Valbuena, Lacazette
YEDEKLER: Gorgelin, Rafael, Yanga-Mbiwa, Darder, Ferri, Ghezzal, Fekir
TEKNİK DİREKTÖR: Bruno Genesio

BORUSSIA MONCHENGLADBACH: 2 - SCHALKE 04: 2 - (26' Christensen, 45' Dahoud / 54' Goretzka, 68' Bentaleb (p)
(İlk maç 1-1 bitmişti)

STAT: Borussia Park
SAAT: 23.05
HAKEM: Mark Clattenburg

BORUSSIA MONCHENGLADBACH: Sommer, Jantschke, Christensen, Vestergaard, Wendt, Herrmann, Kramer, Dahoud, Johnson, Drmic, Raffael
YEDEKLER: Sippel, Kolodziejczak, Strobl, Sow, Hofmann, Hahn, Elvedi
TEKNİK DİREKTÖR: Dieter-Klaus Hecking

SCHALKE 04: Fahrmann, Kehrer, Höwedes, Nastasic, Kolasinac, Geis, Bentaleb, Caligiuri, Goretzka, Choupo-Moting, Burgstaller
YEDEKLER: Nübel, Badstuber, Aogo, Stambouli, Meyer, Schöpf, Huntelaar
TEKNİK DİREKTÖR: Markus Weinzierl

AJAX: 2 - COPENHAGEN: 0 - (23' Traore, 45' Dolberg)
(İlk maçı Copenhagen 2-1 kazanmıştı)

STAT: Amsterdam Arena
SAAT: 23.05
HAKEM: Ivan Kruzliak

AJAX: Onana, Veltman, Sanchez, de Ligt, Viergever, Schöne, Van de Beek, Ziyech, Traore, Younes, Dolberg
YEDEKLER: Boer, Tete, Sinkgraven, Westermann, De Jong, Kluivert, Neres
TEKNİK DİREKTÖR: Peter Bosz

COPENHAGEN: Olsen, Ankersen, Okore, Johansson, Augustinsson, Gregus, Matic, Kvist, Toutouh, Santander, Cornelius
YEDEKLER: Andersen, Hogli, Verbic, Antonsson, Kusk, Boilesen, Kristoffersen
TEKNİK DİREKTÖR: Stale Solbakken

ANDERLECHT: 1 - APOEL NICOSIA: 0 - (65' Acheampong)
(İlk maçı Anderlecht 1-0 kazanmıştı)

STAT: Constant Vanden Stock
SAAT: 23.05
HAKEM: Aleksei Kulbakov

ANDERLECHT: Ruben, Appiah, Mbodji, Spajic, Najar, Dendoncker, Tielemans, Stanciu, Chipciu, Hanni, Teodorczyk
YEDEKLER: Boeckx, Deschacht, Bruno, Nuytinck, Acheampong, Thelin, Obradovic
TEKNİK DİREKTÖR: Rene Weiler

APOEL NICOSIA: Waterman, Milanov, Merkis, Lago, Ioannou, Gianniotas, Artymatas, Ebecilio, Barral, De Camargo, Sotiriou
YEDEKLER: Pardo, Kypros, Bertoglio, Alexandrou, Aloneftis, Vander, Yambere
TEKNİK DİREKTÖR: Thomas Christiansen

...BİTEN MAÇLAR...

KRASNODAR: 0 - CELTA VIGO: 2 - (86' Kabore - Kırmızı Kart / 52' Mallo, 80' Aspas)
(İlk maçı Celta Vigo 2-1 kazandı)
MAÇIN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN...

STAT: Krasnodar
SAAT: 21.00
HAKEM: Ruddy Buquet
YAYIN: Tivibu Spor 3

KRASNODAR: Sinitsin, Martynovich, Naldo, Granqvist, Ramirez, Gazinski, Kabore, Pereyra, Podberezkin, Wanderson, Claesson
YEDEKLER: Kritsyuk, Mamaev, Zhigulev, Kaleshin, Laborde, Joaozinho, Petrov
TEKNİK DİREKTÖR: Igor Shalimov

CELTA VIGO: Alvarez, Mallo, Cabral, Fontas, Jonny, Wass, Radoja, Hernandez, Aspas, Sisto, Guidetti
YEDEKLER: Villar, Roncaglia, Bongonda, Jozabed, Gomez, Rossi, Beauvue
TEKNİK DİREKTÖR: Eduardo Berizzo Magnolo

GENK: 1 - GENT: 1 - (20' Castagne / 84' Verstraete)
(İlk maçı Genk 5-2 kazandı)
MAÇIN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN...

STAT: Luminus Arena
SAAT: 21.00
HAKEM: Undiano Mallenco
YAYIN: Tivibu Spor 4

GENK: Ryan, Castagne, Brabec, Colley, Uronen, Pozuelo, Berge, Buffel, Malinovskiy, Boetius, Samatta
YEDEKLER: Jackers, Walsh, Dewaest, Kumordzi, Trossard, Schrijvers, Janssens
TEKNİK DİREKTÖR: Albert Stuivenberg

GENT: Kalinic, Gigot, Mitrovic, Smet, Foket, Dejaegere, Ibrahim, Simon, Kalu, Coulibaly, Perbet
YEDEKLER: Rinne, Kabangu, Verstraete, Walen, Abdelali, Burssens, Gershon
TEKNİK DİREKTÖR: Hein Vanhaezebrouck