Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün doğduysanız; cesur, aktif, değişken, zaman zaman da agresif bir insansınız. Kendi kendinize yeten mizacınızla altından kalkamayacağınız iş yok gibi. İş ve özel hayatınızda baskıya gelemiyorsunuz. Hukuk, askerlik, spor gibi alanlar sizin için ideal. Bu sene şansınızı çok iyi değerlendirmelisiniz. Hayat size birçok açıdan göz kırpıyor.

KOÇ

Bugün, uzaktaki akrabalarınızdan birtakım haberler alabilirsiniz. Değişik yerlerde ve ortamlarda bulunmak biraz nefes almanızı sağlıyor. Bu aralar yerinizde duramıyorsunuz.

BOĞA

Kendi paranızdan daha çok sevdiğiniz insanla veya hayatınızı paylaştığınız kişiyle parasal planlarınız etkili olabilir. Bugün, duygularınızı açık etmemek gireceğiniz ortamlarda önemli olacak.

İKİZLER

Sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular bugün devrede olacak. Beraber planlar yapacaksınız. Sosyal ortamlarda bazı organizasyonlara katılırsanız gününüz oldukça keyifli geçebilir.

YENGEÇ

Tamamlanması gereken günlük rutin işlerinizin dışında, başka insanlara hizmet edeceğiniz işleriniz de devrede olabilir. Ailevi düzeninizi iyi sağlamanız bu süreçte çok önemli olacak.

ASLAN

Eğlenceli konu ve olaylarla ilgilenerek gününüzü geçirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek veya onun hayatına yönelik harekete geçmek söz konusu olabilir.

BAŞAK

Bu aralar etrafınızda olan biten her şey sizi etkiliyor. Aile hayatınızda parasal konularda önemli konuşmalar yapacaksınız. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla olan paylaşımlarınız artabilir.

TERAZİ

Kısa yolculuklarınızı ve kısa vadeli planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bugün, maddi konularda, paraya dayalı işlerinizde veya aile hayatınızda bazı şeyleri gözden geçirmeniz gerekebilir.

AKREP

Kişisel hayatınızla ilgili konularda kararlarınızı yeniden gözden geçirmek için uygun bir dönemdesiniz. İletişime dayalı konular ve yakın çevre hayatınız da bu etkiden nasibini alabilir.

YAY

Gün içinde istediğiniz alanlara yöneleceksiniz. Kendi isteklerinizi ön plana alarak ilerleyeceksiniz. Yaratıcılığa dayalı işler ve sanatsal oluşumlarınız için şanslı etkiler altında olacaksınız.

OĞLAK

Can sıkıntısıyla güne uyanabilirsiniz. Gün içinde isteksizliğiniz yüksek olabilir. Size daha önceden dayatılmış bazı planlar varsa bugün o planlara dahil olmamak adına çabalayacaksınız.

KOVA

Bugün, genel olarak sosyal olacak ve arkadaşlarınızla eğlenceli planlar yapacaksınız. İletişime ve bilişime dayalı bir işiniz varsa, o işinizde çok güzel gelişmeler yaşanabilir.

BALIK

Kendinizi iş konusunda ortaya koyacaksınız. Çalışma hayatınızda özgür ve farklı tavırlarınızla birçok işinizi halledebilirsiniz. Maddi olarak gelirlerinizi artırmak sizin için önemli olabilir.