Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (28 Kasım 2016)

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Kendinizi ve etrafınızdaki olayları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Önemli kararlar almamalı ve kendinizi olayların akışına bırakmalısınız.

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Gün içinde duygusal taraflarınızı göz ardı edebilirsiniz. Parasal konularda önemli konuşmalar akarken kararlarınız için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Haftaya rutin işlerinizle başlıyorsunuz. Önemli işlerinizi bugün tamamlamalı, yenlikleri hayatınıza davet etmek için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Günlük akışınızı düzenlerken çok büyük adımlardan kaçının. İş sorumluluklarınız yüksek ama henüz kafanızdaki yenilikler adına desteklenmiyorsunuz.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Ev ortamlarında bulunmak önem kazanırken, aile hayatınızda işlerinizi istediğiniz gibi yönetemeyebilirsiniz. Çevrenizden destek almaya çalışın.

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    İletişimsel koşturmalarınız sizi yormuş durumda. Ailenizle ilgilenmek istiyorsunuz yalnız önemli girişimleriniz için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Kafanızdaki açılımlarınız için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz. Maddi konularda hırslarınızı gözden geçirmelisiniz.

    AKREPGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Kişisel istekleriniz konusunda kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olacak. Maddi konularda başlangıçlar yapmak için yarın oluşacak yeniayı bekleyin.

    YAYGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Kendinizi olayların akışına bırakmak ve geri planda durmak önem kazanıyor. Hayatınızı yapılandırırken, sabırsız adımlar atmaktan kaçınmalısınız.

    OĞLAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Gelecek arzularınız, sosyal çevrenizdeki konuşmalarla şekilleniyor. Sosyal ortamlarınız için para harcama dürtünüz şu sıralar son derece yüksek.

    KOVAGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    İş hayatınızdaki konuşmalarınız hız kazanabilir ama bunlardan verim alamayabilirsiniz. Geleceğiniz adına atacağınız adımlar için acele etmeyin, az kaldı.

    BALIKGÜNLÜK BURÇ YORUMU:

    Dış ortamlarda vakit harcamak veya bir seyahatin yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde güzel adımlar söz konusu.

    HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ