Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi ve etrafınızdaki olayları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Önemli kararlar almamalı ve kendinizi olayların akışına bırakmalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gün içinde duygusal taraflarınızı göz ardı edebilirsiniz. Parasal konularda önemli konuşmalar akarken kararlarınız için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya rutin işlerinizle başlıyorsunuz. Önemli işlerinizi bugün tamamlamalı, yenlikleri hayatınıza davet etmek için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük akışınızı düzenlerken çok büyük adımlardan kaçının. İş sorumluluklarınız yüksek ama henüz kafanızdaki yenilikler adına desteklenmiyorsunuz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ev ortamlarında bulunmak önem kazanırken, aile hayatınızda işlerinizi istediğiniz gibi yönetemeyebilirsiniz. Çevrenizden destek almaya çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İletişimsel koşturmalarınız sizi yormuş durumda. Ailenizle ilgilenmek istiyorsunuz yalnız önemli girişimleriniz için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Kafanızdaki açılımlarınız için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz. Maddi konularda hırslarınızı gözden geçirmelisiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kişisel istekleriniz konusunda kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olacak. Maddi konularda başlangıçlar yapmak için yarın oluşacak yeniayı bekleyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi olayların akışına bırakmak ve geri planda durmak önem kazanıyor. Hayatınızı yapılandırırken, sabırsız adımlar atmaktan kaçınmalısınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gelecek arzularınız, sosyal çevrenizdeki konuşmalarla şekilleniyor. Sosyal ortamlarınız için para harcama dürtünüz şu sıralar son derece yüksek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızdaki konuşmalarınız hız kazanabilir ama bunlardan verim alamayabilirsiniz. Geleceğiniz adına atacağınız adımlar için acele etmeyin, az kaldı.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dış ortamlarda vakit harcamak veya bir seyahatin yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde güzel adımlar söz konusu.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN