Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gelecek için atacağınız adımlar hızlanıyor. Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, medya, hukuk ve ticaret alanlarında önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeniay ortaklaşa parasal konularda yeni adımları karşınıza getirecek. Kredi almak istiyorsanız, yeniay sonrası yapın. Partnerinizin hayatındaki parasal konularda da önemli adımlar devrede.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızla ilgili konulardaki önemli adımlarınız yeniay tarafından desteklenecek. Evlenme kararınızı uygulayabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlar için yeniayı kullanın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek yeniayla beraber ortaklaşa adım attığınız işlerinizde sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda önemli adımlar devreye girecek

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınızda önemli kararlar gündeminize yerleşecek. Bir iş ilişkisinin bozulması ya da var olan ilişkilerinizden daha farklı ilişkilerin dikkatinizi çekmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeniay ev, aile ve yuvayla ilgili konularda yeni başlangıç ve kararları karşınıza getirecek. Ailenizle ilgili her türlü konuda alacağınız kararları bu yeniay çerçevesinde uygulamaya özen gösterin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yakın çevrenizle bağlantılarınız önemli olacak. Bu yeniayda iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlarındaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeniay, parayla ilgili konularda yeni adımlarınızı, yeni kararlarınızı, yeni başlangıçlarınızı destekliyor. Parasal işlerinizdeki yeni başlangıç ve kararlarınızı bu yeniay sonrası devreye sokabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kasım ayını kişisel hayatınızı ilgilendiren her türlü yeni başlangıcınız için çok keyifli bir yeniayla kapatıyorsunuz. Artık sizin zamanınız geldi. Şimdi bütün girişimlerinizi başlatma zamanı!

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeniay, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Diğer burçların aksine yeni girişimlerden ve adımlardan kaçınmalı, sadece planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeniay, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlardaki önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. İletişimsel konularda bazı ilişkilerinizde sıkıntılar söz konusu olabilir

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyer evinizde oluşan bu yeniayda her türlü görüşmenizi, konuşmanızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Geleceğe yönelik bazı işlerinizde ufak tefek ilişki bozulmaları oluşabilir

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN