Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün devreye giren Güneş- Satürn kavuşumuyla önemli sorumluluklar karşımıza gelebilir. Bir gün önce karşımıza çıkan fırsatlara daha gerçekçi yaklaşmak önem kazanıyor. Hayata bakış açımız dar ve disiplinli olabilir. Önemli işlerimizde planlı ve programlı ilerlemeye özen göstermeliyiz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artacak. Az tanıdığınız insanların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız da gündeminizde yer alabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, parasal konular mercek altına alınacak. Bir vergi, kredi borcu, banka ödemesi, miras konuları ya da nafaka işlemleri gibi önemli sorumluluklar hayatınızda yer edebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişki sorumluluklarınız artabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki olaylar sizi de ilgilendirecek. Kendinizi bu konulardan sorumlu tutarak olaylara daha ciddi yaklaşabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ve sağlık sorumluluklarınız artıyor. Yakın çevrenizin sağlık konularıyla uğraşabilir, kendi sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Tamamlanması gereken çok işiniz olabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, hayata her zamankinden daha ciddi bakacaksınız. Her tür yaratıcı işinizde, çocuğunuzla ilişkinizde ve aşk hayatınızda önemli konularda sorumluluklarınız artacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi sorumluluklarınız artıyor. Davranışlarınızla ilgili yeni düzenlemeler gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ailevi sorumluluklarınızdan kaçmamaya özen göstermelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları artabilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İletişim içinde olacağınız herkese karşı sorumlu ve ciddi yaklaşmayı tercih edeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Hayata her zamankinden daha planlı ve ciddi gözlerle bakacaksınız. Aile büyüklerinizden birinin parasal sorumluluğu artacak.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınıza çekidüzen verme isteğiniz yoğun olacak. Üzerinize almanız gerekenden daha fazla sorumluluk almamaya çalışın. Kendinizi çok yormamaya özen göstermelisiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başka insanların sorumluluklarıyla hareket edebilirsiniz. Gelişen olayları kontrol etmeye çalışmayın. Ortak harcamalarda bu hafta sonu yapmanız gerekenler devrede olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Grupsal işlerinizin enerjisi ve yoğunluğu artıyor. Geleceğiniz adına önemli konuşmalar olabilir. Özel hayatınıza etki eden bir insanın yaşamında zorlanmalar oluşabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş sorumluluklarınız artacak. Daha fazla işin omuzlarınıza yüklendiğini hissedeceksiniz. İş ve sağlık konularına çok dikkat etmeli ve sorumluluklarınızdan kaçmamalısınız.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN