Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün ve yarın öğleden sonraya kadar Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Duygusallığımız ve sezgiselliğimiz artabilir. Ekonomik davranmak ön plana çıkabilir. Partnerimizi şımartabilir, sevdiğimiz insanla baş başa vakit geçirmeyi tercih edebiliriz. Yürüyüşe çıkmak, aile ziyaretleri gerçekleştirmek ve fazla harekete ihtiyaç duyulmayan aktivitelerde bulunmak doğru tercihler olacak.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile ortamlarınızda vakit geçirmek sizin için önemli olacak. Dinlenmeli ve yapacaklarınız için enerji toplamalısınız. Sevdiğiniz insan duygusal olarak sizi kolay sinirlendirebilir

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün telefonunuz durmayacak. İş ve sağlık alanlarınızdaki beklenmedik olaylara kolay tepki verebilirsiniz. İnsanlara karşı sabırsız olabilirsiniz. Uzak çevrenizden haberleriniz var.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Paranızın hesabını yapmak ve koşullarınızı gözden geçirmek ön planda olabilir. Etrafınızdan alacağınız destek çok fazla olacak. Bugün, önemli bir para işinizi halledebilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Vaktinizi ailenize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Aile hayatınızdaki bir insan bugün sinirinizin bozulmasına neden olabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmamalısınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş alanlarınızdaki güzel haberler sizi sevindirirken, uzaklardan alacağınız haberler üzerinizde gerilim yaratabilir. Enerjinizi çevrenize aktaracaksınız. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Vaktinizi daha çok arkadaşlarınıza ve sosyal ortamlarınıza ayırmak isteyeceksiniz. Bu durum biraz nefes almanızı sağlayacak. Değişimlere daha olumlu gözlerle yaklaşmalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalabalık ortamlarda enerjinizi yüksek hissedeceksiniz. Özel hayatınızda dengenizi sağlamış değilsiniz. Sevdiğiniz insanla yaşanacak anlaşmazlıklar bu aralar sizi sinirli kılabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dış ortamlarda yaşayacağınız bazı olaylar gerginliğinizi artırabilir. Bugün aceleci tavırlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Öğrenmeye ve iletişime açık bir dönemdesiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa maddi konulara ve para işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar sizi rahatlatabilir. Aşk hayatınızda anlık duygusal çıkışlarınızı kontrol edin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iş alanlarınızdan uzaklaşmalı ve vaktinizi daha çok özel hayatınıza ayırmalısınız. Özel yaşantınızda yapılacak planlar sizin ve sevdiğiniz insanın keyfini yerine getirecek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tamamlanması gereken işlerinizi bugünden halletmek için çaba göstermelisiniz. Aksi takdirde eliniz ayağınıza dolaşabilir. Bu aralar canınız önemli işlerle uğraşmak istemiyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlgi alanınız size ve sevdiğiniz insana keyif verecek olaylara kayabilir. Sosyal ortamlarınız aktif ama siz bugünü özel hayatınıza ve sevdiğiniz insana ayırarak geçireceksiniz.

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN