Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bugün gökyüzünde oluşan Merkür-Venüs olumlu açısıyla doğru zamanda ve doğru şekilde hareket edebiliriz. İşle ilgili fırsatlarımız son derece yüksek olacak. Çok önemli konuşmalar ve anlaşmalar karşımıza gelebilir. Duygusal hayatımızda sıkıntılarımızı ve sorunlarımızı doğru yaklaşımlar sergileyerek çözebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, arkadaşlarınızdan ve çevrenizden hayatınız adına güzel teklifler alabilirsiniz. İş hayatınızda doğru zamanda doğru sözleri söyleyecek ve insanları etkilemeyi başaracaksınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olabilir. İş hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek, doğru zamanda doğru şeyleri içgüdüsel olarak söyleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün seyahate, eğitime ve ticarete dayalı işlerinizde sosyal çevrenizin de etkisiyle karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Parasal olarak da yüzünüzü güldürecek çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda başkalarından göreceğiniz parasal destek yüksek olabilir. Ortaklı işlerinizde güzel konuşmalarınız var. Özel hayatınızda eşinizin ailesiyle olan samimi görüşmeler sizi mutlu edebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel ilişkilerinizde esnek, mutlu ve her zamankinden farklı adımlar içine girebilirsiniz. Alacağınız güzel bir teklif, bir yurtdışı seyahati ve yapılacak gelecek planları sizi çok mutlu edecek.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kaynaklarınızdaki kazancı artırabilirsiniz. İş hayatınızdaki olasılıklar bununla da sınırlı değil, çok güzel teklifler sök konusu olacak. Bir iş teklifi alabilir veya işinizde iyi bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ağzınızdan doğru kelimeler dökülecek. Sevdiğiniz kişiyle aynı noktada olmanız size çok büyük mutluluk verebilir. Aile ilişkilerinizde aradığınız uyumu ve güzelliği bugün kolayca yakalayacaksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile ve ev hayatınız için yapılması gereken işlerinizde oldukça keyifli etkiler altındasınız. İletişimsel işlerinizde, toplantılarınızda ve görüşmelerinizde önemli anlaşmalar altına girebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kısa vadeli planlar içine girebilir, girişimci yönlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Parasal işlerinizde de çok önemli bir konuşma gündeme gelecek.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konularda güzel parasal konuşmalar ve görüşmeler altındasınız. Hayata esnek baktıkça her işinizin yoluna girdiğini fark edeceksiniz. Ortak parasal işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kısa vadeli işlerinizde ve iletişime dayalı konularda güzel adımlar sizi destekleyecek. Önemli iş konuşmaları yapabilirsiniz. Özel hayatınızda kısa vadeli programlarınıza odaklanmalısınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geri planda durduğunuz işlerinizde şans sizden yana olacak. Önemli konuşmalarla işlerinizde ve parasal alanınızda güzel sonuçlar yaratabilirsiniz. İş hayatınızda çabuk hareket edeceksiniz.

 

 HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN