Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... (31 Mayıs 2017)

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İş konularında sizden daha yetkili olan insanlarla konuşabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde farklı ve sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak. Sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalısınız.

    BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Güçlü insanlar, hayatınıza yönelik kararlarda size önayak olabilirler. Seyahat, eğitim, hukuk veya ticaret konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Maddi konularda değişik düşünceler içinde olabilirsiniz.

    İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Planlarınız için kafanızda güzel çözümler üreteceksiniz. Düşünce gücünüz sağlam olacak. Edebiyatla uğraşıyorsanız şanslı bir gün olacak. Sosyal çevrenizdeki değişik ve farklı olgular, hayattan alacağınız keyfi artırabilir.

    REKLAM

    YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Partnerinizden geleceğinize dayalı işleriniz için güzel ve önemli yardımlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar için görüşmeleriniz artabilir. Bugünlerde iş alanlarınızdaki değişikliklerin lehinize olduğunu görebilirsiniz.

    ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Çalıştığınız ortamlardaki güçlü insanlar, kariyeriniz adına arkanızda olacaklar. İşinizi bilinçli ve etkili bir şekilde yapmanız size çok güzel kapılar aralayabilir. Fikirsel olarak elektrikli, sabırsız ve değişken olabilirsiniz.

    BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Dış ortamlara dayalı işlerinizde harikalar yaratabilirsiniz. Diğer insanlarla anlaşmakta zorlanmayacak, düşüncelerinizi etkili bir şekilde sunabileceksiniz. İş alanlarınızda hiç ummadığınız yerlerden destek alabilirsiniz.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Aile hayatınızda düşüncelerinden yararlanacağınız bir insan, ortaklaşa para alanlarınızda size yardımcı olabilir. Ortaklaşa atılacak adımlarda fırsatlı bir gün olacak. Bir seyahat veya eğitim konusu sizi heyecanlandırabilir.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yakın çevrenizde bulunan bir insandan özel hayatınız veya ortaklı işleriniz adına istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Özel hayatınızda fikirlerinizi etkili bir biçimde ortayakoyuyorsunuz. Yeni deneyim ve aktiviteler devreye girebilir.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün, maddi konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. İş getirileriniz bu dönem size güzel fırsatlar sunabilir. Özel hayatınızda sabırsız ve heyecanlı olabilirsiniz. Bu da size değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirtebilir.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Eğleceye, sanata ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişiliğinizdeki değişimler, hayata eğlenceli bir perspektiften bakmanıza neden oluyor. İş bağlantılarınızı sıkı tutmalısınız.

    REKLAM

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Aile hayatınızda veya emlak alım satım konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Gizli insanlardan destek alabilirsiniz. Değişik düşünceler sizi mutlu edebilir. Riski yüksek işlerinizde önemli şanslar ayağınıza gelebilir.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sosyal çevrenizdeki insanlardan iletişime dayalı her türlü konuda istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Gücünüzü ortaya koyacaksınız. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar, değişik bir gün geçirmenize neden olabilir.

    Hande Kazanova / GAZETE HABERTÜRK

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ