Büşra Pekin ile Alper Kul'un başrollerini paylaştığı 'Fırıncının Karısı' adlı sinema filminin çekimleri başladı. Senaryosunu Murat Taşkent'in yazdığı, Murat Onbul'un yönettiği filmin setinde oyuncular karakterlerini anlattı.

'Fernande'yi canlandıran Büşra Pekin, karakteri için şunları söyledi; " Ferdane çok tatlı bir kadın, çok naif, ben çok sevdim. Aslında bizim tipik Türk kadınına çok benzeyen karakter özellikleri var ama tabi bu komedi filmi olduğu için üzerine bir şeyler daha ekledik. Meraklı bir kadın. Kocasının başına bir anda gelen değişimden sonra kardeşini yanına alıp, kocasını takip etmeye başlıyor. Kocasından çekinen ama kardeşine de bir tık hayatı dar eden bir durumu var. Çok güzel ,çok tatlı sahneler çektik beraber."

Kameranın karşısına 'Mustafa' için geçen Alper Kula ise canlandırdığı karakteri "Büşra Pekin'le ilk kez kamera karşısına geçtiklerini söyleyen Alper Kul ise Fırıncı Mustafa'yı şöyle anlattı; " İç Anadolu'nun yağız delikanlısı bir adam. Büşra eşim Ferdane karakterini oynuyor. Mustafa çok kıskanç, çok maskülen bir adam. Günün birinde bu adamın huyu birden değişmeye başlıyor. Bir sebepten dolayı aksi davranmaya başlıyor. Ferdane de doğal olarak ne oldu benim kocama diye eşini takip etmeye başlıyor. Komik ve keyifli bir iş olduğunu düşünüyoruz" sözleriyle yorumladı.

Mahmut Kayımtu ile Ertuğrul Fındık'ın yapımcısı olduğu 'Fırıncının Karısı'nda diğer karakterler Korhan Herduran, Seda Türkmen, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur tarafından canlandırıldı.