Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
DHA

Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde, geçtiğimiz yıl 14 Ekim'de ortadan kaybolduktan sonra, hurdacı Himmet Aktürk tarafından tecavüz edilip, boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın babası 44 yaşındaki Bilal Kupal, eşi 27 yaşındaki Suriye ve diğer kızı 10 yaşıdaki Ayşe'yi bıçaklayarak öldürdükten sonra intihara kalkıştı.

"KENDİMİ ÖLDÜRMEYİ BECEREMEDİM..."

Alaşehir, Fatih Mahallesindeki olay akşam saatlerinde ortaya çıktı. 44 yaşındaki Bilal Kupal, akşam saatlerinde bir akrabasını arayarak; "Eşimi de kızımı da sabaha karşı ben öldürdüm. Kendimi de öldürmek istedim, ama beceremedim" dediği öğrenildi.

ANNE VE KIZIN CENAZELERİ BULUNDU

Bilal Kupal'ın telefonu üzerine yakınları polisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine işadamı Ali Uçak'ın geçtiğimiz yıl Kasım ayında bağışladığı daireye giden ekipler, oturma odasında 27 yaşındaki Suriye Kupal ve 10 yaşındaki Ayşe Kupal'ı vücudunun çeşitli bölgelerinden bıçakla öldürülmüş halde buldu.

Karın bölgesi ve kaçasından yaralı halde bulunan Bilal Kupal da ambulansla Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan Bilal Kupal'ın sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Suriye Kupal ve kızı Ayşe Kupal'ın cenazeleri ise İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Ahmet ÜNSAL/ MANİSA