Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Hadise: Hukuki işlemleri başlatacağız - Magazin haberleri
    1

    Oyuncu aşkı Kaan Yıldırım ile ilişkisine yeniden şans veren Hadise, son dönemin popüler uygulamaları arasında yer alan Clubhouse'da adını kullanarak hesap açan kişi ile ilgili hukuki süreci başlatacağını duyurdu.

    O kişinin, sesini taklit ederek insanlarla konuştuğunu hatta şarkı bile söylediğini ifade eden Hadise, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

    2

    "HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATACAĞIZ"

    35 yaşındaki Hadise, Instagram hesabından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

    Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.

    3

    "GERÇEKÇİ OLMAK ÇOK ÖNEMLİ"

    Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda doğallıyla genç kızlara örnek olmak istediğini açıklamıştı.

    YouTube kanalında 'Olsun' şarkısı için röportaj veren Hadise, gerçekçi olmaya önem verdiğini de ifade etmişti.

    "Ben nasılsam, her anlamda öyle gözükmek istiyorum" diyen ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

    Mesela çok photoshop seven bir insan değilimdir. Ben 35 yaşında bir kadınım ve her şeyimle kendimi seviyorum. Kırışıklıklar da olacaktır, yorgunluklar da gözükecektir yüzümüzde...

    Tabii ki gerektiği anlarda herkes minimal bir photoshop yapıyordur ama ben tercih etmiyorum. Çünkü kendimi olduğum gibi çok seviyorum ve böyle olmak istiyorum. Gerçekçi olmak şu dönemde çok önemli.

    4

    "ÖRNEK OLMAK İSTİYORUM"

    Yani; nasılsan, öyle gözükmek... Bence önemli ama bir kadın ya da erkek olarak tabii ki bir şeylerden memnun olmayabilirsin. Tırnakların kısadır protez taktırırsın, kaşların incedir kaşlarına vitamin enjeksiyonları yaptırırsın ya da yüzüne minik minik dokunuşlar yaptırırsın. Ben hiçbirine karşı değilim, bunların hepsi olur ama gerçekçi olmak lazım ve öyle kalmak lazım.

    Çünkü beni takip eden çok genç kız var. Onlara her anlamda güzel bir örnek olmak istiyorum. Bu önemli bence. Tabii ki benim de bir insan olarak hatalarım olmuştur ya da olacaktır ama elimden geldiğince onlara örnek olmak istiyorum. Duruşumla ve hayata olan bakışımla...

    5

    MEYDAN OKUMUŞTU

    Ünlü şarkıcı, makyajsız pozunu paylaşarak, Şükran Ovalı, Tülin Şahin, Ezgi Mola, Derya Açıkgöz ve birçok isme meydan okumuştu.

    Doğallığını gözler önüne seren 35 yaşındaki Hadise, şunları söylemişti:

    Herkese merhaba... Başlattığım #makyajsızpazartesi challenge'ı bugün de devam ettirmek istiyorum. Bugün meydan okumak istediğim isimler; Şükran Ovalı, Tülin Şahin, Ezgi Mola ve Derya Açıkgöz...

    Sizden beklediğim şey şu; makyajsız bir fotoğraf veya video yüklemeniz, bunu #makyajsızpazartesi hashtag'i ile sosyal medyanıza yükleyip, başka birisine meydan okumanız. Haydi, siz de benimle aynı şeyi yapın. Bekliyorum...

    6

    ŞÜKRAN OVALI'DAN YANIT

    Ünlü ismin bu çağrısına sessiz kalmayan Şükran Ovalı, makyajsız pozunu sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

    7

    SEDA BAKAN: CHALLENGE KABUL EDİLDİ

    Hadise'nin meydan okumasını kabul eden Bakan, makyajsız bu karesini Instagram hesabından yayınlamıştı.

    35 yaşındaki oyuncu gönderisine, "Canım Hadise; #makyajsızpazartesi challenge kabul edildi ve bu challenge Hazal Türesan'a yollandı" notunu düşmüştü.

    8

    HAZAL TÜRESAN: MAKYAJSIZ DA GÜZELİZ

    Bakan'ın ardından Türesan da "Elbette ki makyajsız da güzeliz canım Seda Bakan..." ifadeleriyle doğal pozunu paylaşmıştı.

    9

    TÜLİN ŞAHİN: SİVAS GENETİĞİ!

    Manken Tülin Şahin de çağrıya kayıtsız kalmamış ve makyajsız fotoğrafını paylaşmıştı.

    Şahin yayınladığı fotoğrafa "Saç, kaş kirpik... Sivas genetiği" notunu düşmüştü.

    Hadise de ünlü modele, "Türkiye’nin en güzeli" diye övgü dolu bir yorumda bulunmuştu.