Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Maldivler'e gitti iddiası - Magazin haberleri
    1

    Her fırsatta "Arkadaşız" açıklamasını yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Erçel ve Bürsin'in rol aldıkları dizinin sezon finali vermesinin ardından, ikilinin Maldivler'e gittiği öne sürüldü.

    2

    'BAŞ BAŞA TATİL'

    Oyuncuların fanları, sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşımla fotoğraftaki kişilerin Erçel ve Bürsin olduğunu söyledi. Takipçiler, ikilinin baş başa tatilde olduğunu belirtti.

    3

    Bürsin, daha sonra Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı. İddiaları destekleyen görüntüdeki tropikal ağaçlar dikkatlerden kaçmadı.

    4

    Ardından da Hande Erçel bu fotoğrafı yayınlayarak söylentileri doğruladı.

    5

    'AŞK' SÖYLENTİLERİNE AÇIK KAPI

    Erçel ve Bürsin, geçtiğimiz günlerde İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken objektiflere takılmıştı.

    Haklarında çıkan dedikodulara her zaman olduğu gibi yanıt vermemeyi tercih eden ancak günlük hayatta da her an yan yana olan çift, bu kez 'aşk' söylentilerine açık kapı bırakmıştı.

    6

    "BİR GELİŞME OLURSA HABERDAR OLACAKSINIZ"

    Gazetecilerin, "Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?" sorusu üzerine Bürsin, "Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız" şeklinde yanıt vermişti.

    Muhabirlerin, "Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz" sözlerinin üzerine Kerem Bürsin'in "Çok konuşmaya gerek yok bence" demesi, "Aşk haberlerini doğruladı" şeklinde yorumlanmıştı.

    Ünlü oyuncunun salondan ayrılmasının ardından çıkış yapan Hande Erçel de konuyla ilgili, "Aşk olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" demekle yetinmişti.

    7

    "AŞK" İDDİASI

    Öte yandan oyuncu Hande Erçel, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

    Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra rol arkadaşı Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncunun, yaklaşık bir aydır Murat Akdoğan ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

    8

    SUSKUNLUĞUNU KORUDU

    Hakkında çıkan iddialar ile ilgili sessizliğini koruyan Erçel, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda objektiflere takılmıştı.

    Kostüm denemesi için bir moda evinden çıkarken görüntülenen oyuncu, hakkında çıkan aşk haberlerine yanıt vermemişti.

    Erçel, koşar adımlarla aracına binerek, kendisine yöneltilen soruları duymazdan gelmişti.

    9

    "ARKADAŞIZ"

    Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk dedikoduları hakkında "Arkadaşız" açıklamasını yapsa da paylaşımlarıyla sık sık söylentileri gündeme getiriyorlar.

    10

    "KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM"

    Kerem Bürsin, daha önce "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" demişti.

    Erçel de, "Kerem çok tatlı, olağanüstü bir insan. Çok mutluyum onunla çalıştığım için" ifadelerini kullanmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ