Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

    AY BİZE NELER FISILDIYOR?

    Bugün Ay, Yay burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünlerde azabilir. Ev işlerinde temizlik için çok uygun bir gün. Protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek.

    KOÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Maceracı ruh haliniz eğlenceli konular üzerine yoğunlaşacak.Yalnız kafanıza buyruk davranışlarınız yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklara neden olabilir.

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Birçok konuda işin fiziksel yönüne odaklanacaksınız. Siz yaptığınız her şeyin fiziksel olarak karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz.

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızda özgürlükten yana tavırlarınız gün içinde anlaşmazlıklara neden olabilir. Biraz fedakârlıkla gününüzü daha verimli geçirebilirsiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İş hayatınızdaki detaylar gün içinde sizi uğraştırabilir. Özellikle arkadaş çevrenize karşı sorumluluklarınızı yerine getiremediğinizi düşünebilirsiniz.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Hayatınızı güzelleştirecek alanlara yönelmeniz sizi biraz rahatlatabilir. Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz bu aralar ön planda olacak.

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Enerjinizi ailenize yönelik konularda kullanacak ve kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Hayata karşı tereddütleriniz hareket etmenizi zorlaştırıyor.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Akrabalarınızdan tam destek alarak iletişiminizi hızlandıracaksınız. Hayatınızın kontrolünü sağlayamayınca dengeniz hemen bozuluyor.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Gelirlerinizin, yetmediğini fark ediyorsunuz. Bol keseden harcadığınız paraların hesabını şimdi tutmanız çok anlamsız. Moralinizi yüksek tutun.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Keyfinize düşkün bir şekilde günü geçireceksiniz. Kendi isteklerinize daha fazla önem vermeniz sevgilinizle anlaşmazlıklara neden olabilir.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Güne isteksiz başlayabilirsiniz. Kafanızda kurup biriktirdikleriniz rahat nefes almanızı engelleyebilir. Aile hayatınızda değişimler söz konusu.

    REKLAM

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sosyal ortamlarda çevrenizle paylaşımlarınız yoğun olacak. İş hayatınızdaki oluşumları nasıl harekete geçireceğinizi ön planda tutacaksınız.

    Hande Kazanova / HT MAGAZİN

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ