Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN Ay, Başak burcunda dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamalıyız. Astrolojide Başak burcu, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık sorunlarınızı gidermek için ısırganotu çayı içebilirsiniz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Yapmanız gerekenler konusunda ani tepkilerle hareket edebilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmadığında agresif davranıyorsunuz. Hayatı akışına bırakın. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün, aşk hayatınız ön planda olacak. Diğer yandan katılmanız gereken sosyal ortamlar, 2 taraf arasında dengeyi oturtmanızı biraz zorlayabilir. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bazı organizasyonlar sizi yorabilir. Duygu değişimleriniz fazla olacak. Çalışma hayatınız yoğun olduğunda soluk almak için kendinize ödül vermelisiniz. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zihinsel konularda çok çabuk karar değiştirebilir ve çevrenizdekilere karşı tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Sizi geliştirecek alanlarla zenginleşin. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat davranabilir, lazım olan yerlerdeyse tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Hayata bakış açınızla, parasal konulara bakış açınız bir olmayabilir. Farklılıkların sizi besleyeceğini unutmayın. Devamlı değişerek çevrenizi zorlamayın. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Üşengeçliğinizle, bazı şanslarınızı önemsemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde şansınız artıyor. Özel hayatınızda duygu değişkenliklerine dikkat edin. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Sosyal ortamlarınızda hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Güzel gelişmeler var ama paylaşacak bir insan olmadığı zaman bütün bunları önemsemiyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Kişisel hırslarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Geri planda durmak isteyen yapınızla, ön plana çıkmak isteyen ruhunuz arasında kalacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Enerjinizin büyük kısmını tanımadığınız insanlara yönlendirmeniz ailenizi ihmal ettiğiniz anlamına gelmiyor. Sinirsel gerginliklerinizi kontrol etmelisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Ketum yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmeyi iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve çok açılmamalısınız. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Özel yaşantınızda duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Olayları abartacaksınız. Uzak çevrenizdeki insanlardan şanslı etkileriniz olacak.

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN