Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞINIZA NELER GELECEK?

BUGÜN, her zamanki günlük rutinlerimizin dışında hareket etme eğiliminde olabiliriz. Bazı durumlarda sinirli ve kışkırtıcı tavırlar içinde olmamaya özen göstermemiz gerekebilir.

Bildiğimizi okumaktan ve sabit fikirlilikten kaçınalım, insanları dinlemeden tavır almayalım. Gün içinde beynimiz biraz huzursuz olabilir. Aklımızı karıştıran durumlar ve olaylar söz konusu olsa da kafamız çözüme yönelik çalışacak. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Ödemelerinizi halletmeye çalışın. Gün içinde farklı yerlerde bulunabilirsiniz. Bazı davranışlarınız iş alanlarınızda zorlanmanıza neden olabilir.  

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

 Bugün, dış ortamlarda bulunacaksanız sinirli davranmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi daha çok yapmanız gerekenlere verebilirsiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Tamamlamanız gereken işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Harcama yaparken dikkatli olun. Maddi konulara mantıkla yaklaşmalısınız. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Bugün, kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insana kolay tepki verebilirsiniz. Etrafınıza duygusal olarak mesafeli davranmayı tercih edeceksiniz. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Aile hayatınızda yapılması gerekenleri halledin. Dış ortamlarda sinirli tavırlarınız ön planda olabilir. Her şeyi daha sakin halletmelisiniz 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Aşk konuşmalarınız ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle inatlaşmazsanız her şey çok güzel olabilir. Aranızdaki gerilimleri kontrol edin. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Özel hayatınızda sinirli davranışlar içinde olabilirsiniz. Bugün biraz dinlenin ve aile hayatınızda halledilmesi gerekenlere odaklanın. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Yakın çevrenizdeki insanlarla konuşmalarınıza dikkat edin. İşlerinizdeki değişimler iletişiminizi zorlayabilir. Çevrenize sinirle tepki vermeyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Eğlence hayatınıza yapacağınız harcamalar sonradan sinirinizi bozabilir. Maddi konulara vereceğiniz tepkileri çok iyi kontrol etmelisiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sosyal ortamlarınız ve çevreniz aktifken hayata farklı gözlerle bakacaksınız. Ailenizdeki insanlara karşı sinirli olmamaya özen göstermelisiniz. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bu aralar çok düşünüyor ve devamlı üretiyorsunuz. Rahatsız edilmek istemiyor olabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı daha anlayışlı olun. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Hayatınızdaki parasal değişimler sizi sinirli kılıyor. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. Bugün, hayatınızda değişiklikler yapmaktan hoşlanabilirsiniz.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN