Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BU hafta başı gökyüzünde oluşan Güneş-Satürn olumlu açısının etkisiyle hayat bizi her anlamda destekleyecek. Otorite figürlerinden ve etkili kişilerden alacağımız önemli desteklerle uzun ve kalıcı adımlar atabiliriz. Sorumluluklarımızı bilecek ve üstlenmekten kaçınmayacağız. Bugün, önemli görüşmeler ve anlaşmalar için çok uygun olacak. Fırsatları mutlaka değerlendirmeliyiz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğiniz için önemli sorumluluklar alacaksınız. Sevdiğiniz insanla başka bir şehre taşınabilir ya da önemli işlere girişebilirsiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Otorite figürleriyle ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi işinizde etkili bir şekilde göstereceksiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayat sizi birçok açıdan destekleyecek. Uzun zamandır özel hayatınızda yaşadığınız anlaşmazlıkların geride kaldığını göreceksiniz. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapılması gereken işlerinizi kolay halledecek, sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Yakın çevrenizle kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle iletişiminiz kuvvetlenecek. Özel hayatınızda önemli adımlar atılabilir. Sorumluluk almaktan korkmayacaksınız. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizdeki bir insanın maddi sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Bu davranışınız sizi duygusal olarak bir hayli rahatlatabilir. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişimsel konularda sorumluluklarınızı bilerek davranacaksınız. Hayatın sizi desteklediğini düşündüğünüz bir gün olacak. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda ne yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Bugün, sadece size keyif veren yerlerde olmak isteyebilirsiniz. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. İşlerinize keyifle yaklaşacaksınız. Bu durum sizi girişimlerinizde bir adım öne çıkarabilir. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşinizle ilgili konular önem kazanacak. Siz işinizde kendinizi gösterdikçe çok daha güzel ve güçlü sonuçlara ulaşacaksınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Atacağınız adımlar uzun soluklu ve kalıcı olacak. Bugün, gruplarla beraber üstleneceğiniz sorumluluklar sizi yukarılara taşıyabilir. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda güzel bir anlaşma devrede olabilir. Sorumluluklar sıkıntı olmaktan çıkabilir. Parasal yönden birçok işinizi halledebilirsiniz. 

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN