Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BU hafta gökyüzünde oluşan MerkürUranüs dik açısıyla, sıkılganlıklarımız ve tepkilerimiz yüksek olabilir. Olaylardan çabuk sıkılabilir, bize ne yapmamız gerektiğini söyleyenlere çok çabuk tepki verebiliriz. Farklı, konular her zamankinden daha fazla ilgimizi çekebilir. Anlaşmazlıklara açık olacağız.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün, toplum önünde kişiliğinizden kaynaklı sürtüşmeler yaşamaya meyilli olacaksınız. Yakın çevrenizle beraber plan ve programlar yapmalısınız.   

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel anlaşmazlıklar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana karşı kolay tepki verebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Gün içinde ortaklaşa para alanlarınızda sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermeyin. Ev ortamları ve aileniz için yapacaklarınız sizi rahatlatabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevrenizden alacağınız tavsiyeler, kalabalık yerlerde yapılan programlar sizi sakinleştirebilir. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın. Sizi sevenlere karşı daha anlayışlı olun.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Çocuğunuzla olan ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda fazla tepki verebilirsiniz. Dış ortamlarda bulunmalı, temiz hava almalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

İletişime dayalı işlerinizde birtakım anlaşmazlıklar oluşabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla birlikteyken size söylenilenleri kafanızda büyütebilirsiniz.

 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Olaylara çok çabuk tepki verebilir, hayattan çabuk sıkılabilirsiniz. Sinirinizi ve öfkenizi sevdiklerinizden çıkarmayın. Sevdiğiniz insanla değişik planlar yapın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Bu aralar söylediklerinizi herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz, bu da sıkıntılara neden oluyor. Sizi oyalayacak işlere kanalize olmanız gerekiyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

 Yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Az tanıdığınız insanlarla olan paylaşımlarınız enerjinizi yükseltebilir. Spora vakit ayırmalısınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

 Arkadaşlık ilişkilerinizde anlayışsız davranabilirsiniz. Harcamalarınızda kafanıza göre davranacaksınız. Aile hayatınızda daha mutlu olabilirsiniz.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN