Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BUGÜN akşam saatlerine kadar Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Göğsümüz, midemiz ve mide boşluğundaki organlarımız hassas olabilir. Bu organlarımızın sağlığına özen göstermemiz gerekiyor. Evimizle ilgilenmek için çok uygun bir gün olacak. Çamaşır yıkamaya ya da ıslak zemin temizliği yapmaya vakit ayırabiliriz. Günü keyifli aktivitelerle de geçirebiliriz. Yürüyüşe çıkmak, aile ziyaretleri gerçekleştirmek, fazla harekete ihtiyaç duyulmayan aktiviteler yapmak bize iyi gelecek.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

 İş hayatınızda bazı eski konular, patronlarınızla diyaloglarınızı gerginleştirebilir. Sakin olmaya çalışın. Gün içinde daha çok ailenize ve yakın çevrenize odaklı olacaksınız

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Takıntılarınız seyahat, eğitim ve ticaret alanlarında bazı sorunlar yaratabilir. Olayları çok didiklememeye özen gösterin. Sevdiklerinizle olan iletişiminizde keyifli olacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün, kafanıza takılan bir ödeme veya para konusu bazı sosyal işlerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Diğer yandan iş ve hizmet alanları- nızda gücünüzü artıracaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Sevdiğiniz insanın bazı sözleri kafanıza takılabilir, Baskılar sizi zorlayabilir. Eğlenceli konularda veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Olayların derinine inmek isteyebilirsiniz, bu da beraber iş yaptığınız kişilerle sorun yaşamanıza neden olabilir. Aile hayatınızda hızlı hareket edecek ve çok şanslı olacaksınız

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Aşk hayatınızda yönlendirme etkisine karşı dikkatli olun. Kafanıza bazı konular takılabilir ve siz anlık tepkiler verebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda iletişiminiz size kapılar açabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Aile ortamlarınızda eski sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. Vereceğiniz tepkilere çok dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda güzel açılımlarınız var, fırsatları mutlaka değerlendirin

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yakın çevrenize yapacağınız bazı konuşmalar sizi zorlayabilir. İş ilişkilerinizi ani sıkılganlıklar ve tepkilerle bozmayın. Kendinizi geliştirdiğiniz konularda çok şanslı olacaksınız.

 YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Parasal konularda etkili davranma isteğiniz özellikle risk içeren işlerde zorlanmalara neden olabilir. Harcamalarınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre yönlendirmeye özen gösterin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Kendi istekleriniz konusundaki ısrarınız aile ortamlarınızda gerilimlere sebep olabilir. Değişimlere açık olun. Sosyal çevrenizdeki oluşumlarla özel hayatınızda fark yaratabilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

İletişim halinde olacağınız insanlara karşı anlık tepkiler vermemeye dikkat edin. Bugün iş alanlarınızda herkes sizi konuşabilir. Güzel etkiler altındasınız, bunun tadını çıkarın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Arkadaşlarınızla yapacağı- nız bazı konuşmalar ilişkilerinizi zorlayabilir. Maddi olarak sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.Uzaklardan alacağınız haberler sizi mutlu edebilir.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN