Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
DHA

Yerel basındaki haberlerde, "Cafe Coffee Day" adlı işletme zincirinin sahibi 60 yaşındaki Siddhartha'nın cesedinin, eyaletin Mangalore bölgesindeki Netravati Nehri'nin kıyısında bulunduğu bildirildi.

Bir balıkçı tarafından bulunan Siddhartha'nın cesedinin hastaneye götürüldükten sonra ailesi tarafından teşhis edildiği aktarıldı.

Siddhartha'nın şoförünün yetkililere verdiği bilgide, iş insanının pazartesi akşamından bu yana kayıp olduğu belirtildi.

İŞ İNSANI, ESKİ EYALET BAŞBAKANI'NIN DAMADI 

Eski Karnataka Eyaleti Başbakanı ve iktidardaki Hindistan Halk Partisi'nin (BJP) mensubu S.M. Krishna'nın damadı olan Siddhartha'nın ölümüyle ilgili, Hindistan'ın eski Başbakanı H.D. Deve Gowda başta olmak üzere ülkedeki siyasi liderlerin üzüntülerini dile getirdiği ifade edildi.

ÇALIŞANLARINA MEKTUP YAZDI

Öte yandan, Siddhartha'nın çalışanlarına mektup yazdığı belirtildi.

Siddharta'nın ölümünden birkaç gün önce, çalışanlarına ve şirketin yönetim kurulu üyelerine bir mektup yazdığı bildirildi. Siddharta mektubunda, bir gelir vergisi yetkilisi tarafından taciz edildiğini iddia ederken, kendisini tüm çabalarına rağmen 'doğru karlı iş' kuramadığı için suçladı.

Siddharta mektubunda, "Bütün hatalarımdan ben sorumluyum. Şirketle ilgili tüm kararları ben aldım ve bir girişimci olarak başarısız oldum" dedi.