Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Oyuncu ve sunucu Seren Serengil'in Engin Akyürek hayranlığı, yakışıklı yıldızı bezdirdi.  İddiaya göre Serengil, tanışabilme umuduyla Akyürek’in gittiği yerlere gidiyor...

Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'in haberine göre; Engin Akyürek, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü aldı. Bu ödüle en çok sevinenlerden biri de Akyürek’e hayranlık duyan Seren Serengil oldu. Oyuncunun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, o karenin altına “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz” yazdı ve mesajının sonuna da kalp işareti koydu. 

'NEREYE GİTSEM KARŞIMA ÇIKIYOR'

Seren Serengil’in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. Konuşulanlara göre Serengil, bir süredir Engin Akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Hatta tatil tercihlerini de Akyürek’e göre belirliyor. Serengil, son olarak Akyürek’in Kaş’ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. Ancak bu durum Akyürek’i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil için “Nereye gitsem karşıma çıkıyor” diye dert yandığı öğrenildi.

SEREN SERENGİL: "BENİM 1 YILDIR İLİŞKİM VAR"

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Serengil şunları söyledi; "Avukatıma talimat verdim. Engin'in böyle bir açıklama yapmayacağını söylememe gerek yok herkes bilir! Benim bir beraberliğim var bir yılı aşkındır süren. Sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik ve sabah bu haberleri beraber seyrettik. Kaş'a da onunla beraber gittik... Bu haberi bu şekilde var sayıp üzerine konuşan iki uyduruk magazin programına da dava açıyorum.."

ENGİN AKYÜREK SESSİZ KALMADI

Ünlü oyuncu Engin Akyürek de hakkında çıkan iddia üzerine, sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

BAKMADAN GEÇME