Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Ramazan Kalyoncu kimdir, nerelidir? Survivor Ramazan kaç yaşındadır?

    Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor 2018' de Gönüllüler takımında mücadele eden Ramazan Kalyoncu' nun hayat hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gösterdiği hırslı ve güçlü fiziği ile en formda olan isimlerden birisi. Peki Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Ramazan nerelidir? İşte Ramazan Kalyoncu'nun hayat hikayesi...

    RAMAZAN KALYONCU KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

    Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 tarihinde Rize'de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren birçok spor ile uğraşan Kalyoncu, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışacak.

    REKLAM

    1998 yılında futbol oynamaya başlayan Kalyoncu, 2003 yılında boks yaptı. 2009'da Fitness Eğitmenliği ile uğralaş Kalyoncu, aynı zamanda Pilates, Yoha ve Bokwa dallarıyla da profesyonel olarak ilgilendi. Spor hayatının yanı sıra ekran önü için eğitimler aldı. Onun haricinde özel bir tiyatroda yer alarak kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey'de yarıştı ve burada finale kaldı. Idol Of Models yarışmasında da Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçilen Kalyoncu daha sonra Tv8'de yayınlanan Göz6 programında yarıştı. Birçok klip ve reklam filmlerinde de yer alan Kalyoncu, son olarak Survivor 2018'de yarışacak.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ