Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve oyunculardan Tolga Zengin, Skenderbeu maçı öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, rakiplerini önemsediklerini belirtirken, iyi futbol oynayarak 3 puanı almak istediklerini söyledi.

İşte Şenol Güneş'in o açıklamaları...
"Burada olduğumuz için çok mutluyuz. İyi başlayıp, iyi bitirmek istiyoruz. 3 puan bizim için de onlar için de bir ihtiyaç. Güzel bir maç olmasını bekliyorum. Cezalı Olcan, sakat Oğuzhan dışında bir eksiğimiz yok. Takım olarak en az onlar kadar disiplinli ve isteyerek 3 puanla ayrılmak istiyoruz"

''KİMİN OYNAYACAĞINI BEN DE BİLMİYORUM''
''Yarın kim oynayacağını ben de bilmiyorum. Yarın karar vereceğim. Herkes ilk 11'de oynayabilir. Kadrodaki herkesin hazır olması gerekiyor. Yarın için de nasıl bir 11 olacağını söyleyemem. Ama oynayacak olan en iyi oyuncular olacaktır. Takım olarak sahaya çıkacağız. Maçı kazanmak istiyoruz, diğer maçları düşünmüyoruz.''

''KAZANMAK İSTİYORUZ...''
''Oyuncular ve takımlar Avrupa'da yarışmak için çalışırlar. Önce Şampiyonlar Ligi, olmazsa Avrupa Ligi... Benim için her maç kazanılması gereken bir maçtır. Yarınki maçta da durum bu. Oyun disiplinine bağlı, kazanmak için oynayan, güzel futbol oynayan bir takım olup, kazanmak istiyoruz. İyi oyuncuları var, gruplara kaldılar. Onları da tebtik ediyorum. Onların da bize karşı kazanmak için oynayacaklarını biliyoruz. Buna hazır olacağız. Zirveye çıkmak çok önemlidir ama oraya gitmek için merdiven basamağına iyi basmak gerekir. Yarınki maçı kazanmak istiyoruz, onun için buradayız. Arnavut takımları ve Arnavut Milli Takımı son dönemde çıkışta. Yıldız oyuncu belki isim olarak yok ama takım olarak öne çıkıyorlar.''

Tolga Zengin ise, "Yarınki maçı kazanalım ondan sonra başka hedeflerimize bakarız" dedi.

(Sporx)