Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Fenerbahçe’de Emenike’nin takıma dönüp dönmeyeceği merak edilirken, yıldız futbolcu oldukça istekli olduğunu gösterdi ve önemli açıklamalarda bulundu.
 
İşte Emmanuel Emenike’nin sözleri:
 
West Ham benim için önemli bir tecrübe oldu. Orada çok şeyler öğrendim. Fenerbahçe’ye kendi isteğimle geri dönmüştüm. Ancak bazen kötü dönemler geçirdim. Şimdi özeleştiri yapınca bazı hatalar yaptığımı görüyorum.
 
FARKLI BİR ŞEKİLDE DÖNÜYORUM
 
- Fenerbahçe'nin bu yıl sürpriz transferi olmak istiyorum. Belki benden kimse şu an çok şey beklemiyor ama farklı bir şekilde geri dönüyorum.
 
- Taraftar ile yaşadığım sorunları unuttum. Umarım onlar da unutur ve beni yeniden kabullenirler. Onlara borcum olduğunu düşünüyorum.
 
FENERBAHÇE’NİN DEĞERİNİ ANLADIM
 
- Başkanımız ile konuştum. Bana değerli olduğumu yeniden hissettirdiği için teşekkür ediyorum. Artık borcumu ödeme zamanının geldiğini düşünüyorum.
 
- Fenerbahçe'nin değerini ayrıldığınız zaman daha iyi anlıyorsunuz, ortam harika... Avrupa kulüplerinde bile böyle bir ortam bulabilmek mümkün değil...
 
15 MİLYONDAN AŞAĞI SATMAYIZ
Bu arada F.Bahçe yönetimi, Çin’den Emenike’ye gelen teklife ret yanıtı verdi. Nijeryalı’nın değerinin altında bir teklifi kabul etmeyeceğini yakın çevresine anlatan Başkan Aziz Yıldırım eğer 15 milyon Euro gibi bir teklif gelirse Emenike’yi satmayı düşünebileceklerini söyledi. Yıldırım, Nijeryalı golcünün bedelinin en az 15 milyon Euro olduğunun da altını çizdi. (Hürriyet)