Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Konya ekibinin 2016-2017 sezonu kombine kartları, 100 ila 1200 lira arasında 29 Haziran Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak.

Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynayacakları iç saha maçlarında geçerli olacak 2016-2017 sezonu kombine kartları için yenileme ve satış sürecinin 29 Haziran Çarşamba günü başlayacağını belirtti.

Baydar, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Atiker Konyaspor'da 2016-2017 futbol sezonu kombine fiyatlarını yönetim kurulu üyeleriyle yaptıkları görüşmeler sonrasında taraftarların da haklarını gözeterek belirlediklerini bildirdi.

Geçen sezon kombinesi olan taraftarların öncelik hakkı olduğunu vurgulayan Baydar, "Atiker Konyasporumuzun Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynayacağı iç saha maçlarında geçerli olacak 2016-2017 sezonu kombine kartları için yenileme ve satış süreci 29 Haziran Çarşamba günü başlıyor. 29 Haziran-11 Temmuz tarihlerinde mesai saati bitimine kadar 2015-2016 sezonu kombine sahibi taraftarlarımıza öncelikli satış hakkı olacak. Genel kombine satışları ise 13 Temmuz Çarşamba günü başlayacak." ifadelerini kullandı.

Ahmet Baydar, bu sezon Atiker Konyaspor'un Türkiye'yi Avrupa'da temsil edeceğini anımsatarak, şunları kaydetti:

"Bunun yanı sıra Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası da olmak üzere üç kulvarda mücadele edeceğiz. Geçtiğimiz sezona göre yüzde 20 oranında artırdığımız kombine fiyatlarına Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını da dahil ettik. Takımımızın tarihi başarısına katkı sağlayan ve büyük pay sahibi olan taraftarlarımıza teşekkür mahiyetinde olabilmesi için böyle bir karar aldık. Dikkat edileceği üzere, bir önceki sezona göre maç sayısındaki artış hesaba katıldığı zaman, açıkladığımız fiyatın son derece makul olduğu görülecektir. Buradaki öncelikli hedefimiz 20 bin kombine satışının üzerine çıkmak. Gün Konyasporluluk günü. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuzda neler yapabildiğimizi birkaç sezondur herkese gösteriyoruz. Önümüzdeki sezon UEFA Avrupa Ligi maçlarını da hesaba kattığımızda rekor sayıda kombine kart satışı bekliyoruz."

Atiker Konyaspor'un 2016-2017 sezonu kombine kart fiyatları şöyle: