Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Hasan Doğan Sezonu'nda şampiyon olan Beşiktaş'ın 14. şampiyonluk kupası Kayseri'de sergilendi. Sivas Caddesi'nde bulunan Kartal Yuvası'nda sergilenen şampiyonluk kupasına siyah beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Taraftarlar, takımın 14. şampiyonluk kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Beşiktaş'ta Kulübün Dernekler ve Taraftarlar Sorumlusu, Kartal Yuvası sahibi Burhan Topuz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Fikret Orman'ın yönetim kurulunun alt kurulu çalışanlarıyız. Aynı zamanda Kayserili olmamız nedeniyle kupamızı şehrimize getirdik. Şampiyonluk kupamızın Kayseri'ye getirilip, halkımızla bir arada olması bizi çok mutlu ediyor. Beşiktaş yönetim kurulu ve üyelerine bize bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz. Halk da Beşiktaş yönetimine selamlarını iletiyorlar." diye konuştu.

Yoğun ilgi olduğunu ifade eden Topuz, "Ramazan olmasına rağmen inanılmaz bir ilgi var. Sabah 10.00'da başladık. Halkımızın teveccühü inanılmaz iyi. Sergimiz akşam 22.00'ye kadar açık olacak. Fikret Orman uçağı kaldırdı. İnşallah Beşiktaş çok daha iyi yerlerde olacak. O sene bu sene, bundan sonra her sene." ifadelerini kullandı.