Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Mustafa Şahan, dün akşam UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Napoli ile oynanan ve 3-2 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile son bulan maçı 'Beşiktaş Deniz Kartalları' taraftar grubu ile birlikte Tuzla Adil Balık Restoran da izledi.

Şahan, Spor Toto Süper Lig'de bu sene de Beşiktaş'ın şampiyon olacağını ve Galatasaray dışında hiç bir takımın Siyah-Beyazlı ekibi zorlamayacağını ifade etti.

OLCAY, KAYSERİSPOR MAÇI ÖNCESİNDE 2 LİTRE SERUM YEDİ, 3 GÜN DE ANTİBİYOTİK KULLANDI
Olcay'ın Kayserispor maçı öncesinde hasta olduğunu, 2 litre serum yediğini ve 3 gün de antibiyotik kullandığını dile getiren Mustafa Şahan, "Hasta, bitkin ve serum yediği için Kayserispor maçı kadrosuna alınmadı. Hocası tarafından kadroya bunun için alınmadı ama şimdi her şey yolunda. Napoli maçında yeniden kadroya alındı" diye konuştu.

MİLLİ TAKIMA TEKRAR DEVAM ETMEK İSTİYOR
Olcay Şahan'ın toparlanıp A Milli formayı yeniden giymek istediğini söyleyen baba Şahan, Beşiktaş ligde bu sene de şampiyon olacaktır dedi.

NAPOLİ'Yİ EZE EZE YENDİLER
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Napoli ile oynanan ve 3-2 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile son bulan maç hakkında da konuşan Şahan, Maç öncesi dediğim gibi Beşiktaş deplasmanda Napoli'yi muhteşem oyunuyla yendi. Ben maç öncesi '2-1 alır dedim' ama 3-2 yendi. Hem de eze eze yendi" diyerek sözlerini noktaladı.

(DHA)