Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Survivor'da kim elendi, kim gitti? 19 Ocak 2022 Survivor elenen yarışmacı kim oldu? Survivor SMS sıralaması açıklandı mı?
    1

    Survivor'da ilk haftadan elenecek yarışmacı bu akşam belli oluyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunları sonrası sürgün kampına gönderilen eleme potasına düşen isimleri; Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet olmuştu. Elenen ve hayallerine veda eden yarışmacı ise belli olur olmaz haberimizde yer alacak...

    ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 19 OCAK

    Survivor'da eleme öncesi bu akşam ödül oyunu oynandı. Ödülün olta takımı ve çizi olduğu oyunu Gönüllüler takımı 8-4 kazandı.

    2

    ELENEN İSİM GİZEM KERİMOĞLU OLDU!

    Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te dünyaya geldi. Bulgaristan göçmeni bir ailenin ilk çocuğu olan Gizem Kerimoğlu'nun bir erkek kardeşi olduğu bilinmektedir.

    Lise eğitimi için başladığı İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun olan Gizem Kerimoğlu 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde eğitim görmeye başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti.

    2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı profesyonel ya da amatör olarak uğraşan Gizem Kerimoğlu bir dönem basketbol ve futbol oynadı. Gizem Kerimoğlu'nun birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrıldığı biliniyor. Genç yaşında bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yapan Gizem Kerimoğlu 2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son verdi.

    Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır.

    Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

    7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti.

    3

    1. ELEME ADAYI: BİRSEN