Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “Zeytinyağlı sirkeli patlıcan” ve “Çikolatalı muzlu pide kek” tarifleri verirken, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Kalko inme tedavisi hakkında merak edilenleri paylaşıyor. Psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Sungur endişe hayatımızı nasıl etkiler, hangi aşamada tehlikelidir, “ideal eş” mümkün müdür, yoksa bir hayal midir, evlenmeden önce hangi işaretleri dikkate almalıyız sorularını yanıtlarken, Kalıcı Makyaj Uzmanı Selin Kılıç kalıcı makyaj hakkında bilgiler veriyor. Diş Hekimi Tülay Akkol ise diş fırçası seçerken nelere dikkat etmeliyiz, lazer ile diş eti dokusunda nasıl derin dezenfeksiyon sağlanır sorularını yanıtlıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

03 Eylül 2019 Salı
SHOW, 08:00