Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir hangi hatalar besin zehirlenmesine yol açıyor, meyve-sebzeler nasıl yıkanmalı, tavuk, et, balık pişirilirken nelere dikkat edilmeli sorularını yanıtlarken, Azerbaycan’ın sevilen şarkıcısı Aygül Seferova “Neyledi” ve “Aşkım” şarkılarını seslendiriyor. Koçluk Eğitmeni Berna Türköver koçluk nedir, koçluğa neden ihtiyaç duyulur, kurumlar veya şirketler koçluk çalışmalarına ihtiyaç duyar mı, koçluk bize hayatımızın hangi alanlarında katkı sağlar sorularını yanıtlıyor. Sesiyle herkesi mest eden başarılı şarkıcı Aslı Şahin keyfinize keyif katacak şarkılar, “Hadi yarim” ve“Nar ağacı - halkalı şeker” şarkılarıyla konuk oluyor.

09 Kasım 2019 Cumartesi
SHOW, 08:15